PDA

View Full Version : فرمی که به عنوان پیش نمایش استفاده میشود.

rezaTavak
دوشنبه 28 اردیبهشت 1383, 18:22 عصر
سلام

بعد از مدتها (3 روز) توانستم بالاخره پیش نمایش را بسازم. لطفا آن را امتحان کنید گرچه خودم آنرا در بدترین شرایط چک کرده ام. حداکثر تعداد 10000 صفحه مناسب است. با کامپیوتر 233 مگاهرتزی امتحانش را پس داده!

آنرا با نمونه اصلی فاکس مقایسه کردم.

اینطور اجرا کنید:

DO FORM frmPreView WITH "ReportName"

حتما نظر بدهید. یک دکمه دارد که cool است مشکل دارد! کمکم کنید مشکلش این است که وقتی کلیک میکنی از حالت Cool خارج میشود

منتظر نگارشهای بهتر این فرم باشید!

ممنون

ALI RAFFIE
سه شنبه 29 اردیبهشت 1383, 11:24 صبح
آقای توکل اگر یک گزارش 200 صفحه ای رو دو بار صفحه به صفحه مرور کنیم همان ایراد ذکر شده در قسمت http://www.barnamenevis.org/forum/viewtopic.php?t=4798&sid=c296b6b4e45ed076262bf13bf85691ea
رخ میدهد.

binyaz2003
سه شنبه 29 اردیبهشت 1383, 16:45 عصر
ایرادهای کوچکی هم داره
1) اندازه گزارش رو کامل باز نمی کنه منضورم اینه که یک گزارشی رو که طولش بیشتراز معمول هست رو بقیه اش رو نمایش نمیده
2) بعد از چاپ صفحه همینطور می مونه پاک نمیشه

rezaTavak
سه شنبه 29 اردیبهشت 1383, 20:59 عصر
سلام

آقای رفیعی
ببخشید شما با گزارش گیر فاکس هم امتحان کردید؟ من سرعت هر دو را مقایسه کردم. تقریبا یکی بود.

آقای بی نیاز
1-خب در آینده با استفاده از باز کردن فایل گزارش و خواندن اندازه صفحه (طول و عرض) این اشکال را رفع خواهم کرد.
2- خب راه چظوری باید باشه؟

ممنون از کمک همه.

binyaz2003
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1383, 10:13 صبح
منظورم اینه که صفحه سفید نشون میده و همینطور می مونه
حداقل گزارش رو نشان بده

ALI RAFFIE
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1383, 14:14 عصر
موضوع سرعتش نیست مشکل اینه که پیغام میده و خارج میشه ظاهراً حافظه کم میاره قبلا همین مشکل وجود داشت من نقل قول میکنم از همون آدرس ذکر شده تا بهتر متوجه بشید:

یه مشکل دیگه در استفاده از این روش پیدا شد .وقتی که گزارش بزرگ باشه بعد از چند بار مرور کل گزارش به صورت صفحه به صفحه پیغام خطایی میده که برای کامل شدن پروسه حافظه کافی وجود نداره

این مثال ضمیمه را صفحه به صفحه مرور کنید متوجه میشین

rezaTavak
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1383, 21:16 عصر
سلام

آقای بینیاز چشم.

آقای رفیعی تو کامپیوتر من حافظه کم نیاورد در هر حال باید بیشتر کار کنم. ولی من آنرا با پیش نمایش خود فاکس پرو مقایسه سرعتی کرده ام یکی بود. چون آلگوریتم هر دو تقریبا یکی است. راستی من آنرا با XP و 128 و مگابایت بر روی 233 پنتیوم 2 و هارد 8 گیگا بایت چک میکنم در مورد این مشکل باید از ابزارهای دیگر هم استفاده کنم. حافظه کامپیوتر شما چقدر است؟ یه نگاهی به کامچیوتری که درش چک کردم بیاندازید!

rezaTavak
شنبه 02 خرداد 1383, 22:19 عصر
سلام

یله درسته حافظه مصرفی 121 مگا بایت! در 1600000رکورد! در مقابل 21 مگابایت خود فاکس! و 49 مگابایت برای 500000 رکورد! اما چکار کنیم؟ یا این یا؟؟؟؟

rezaTavak
شنبه 02 خرداد 1383, 22:22 عصر
البته من 1600000 را روی کامپیوتر 800با حافظه 256 امتحان کردم و 500000 را با 233 حافظه 128مگ.

ALI RAFFIE
یک شنبه 03 خرداد 1383, 09:49 صبح
آقای توکل شما تو XP کار میکنید؟

rezaTavak
پنج شنبه 07 خرداد 1383, 19:16 عصر
سلام

بله چطور مگه؟

ALI RAFFIE
جمعه 08 خرداد 1383, 09:39 صبح
مشکلی که گفتم تو Xp خودشو نشون نمیده تو 98 مشکل داره

rezaTavak
جمعه 08 خرداد 1383, 18:57 عصر
مرسی.

باشه مشکلش را حل میکنم چون میکرو سافت هم صفحه ای که در یک فروم داشت این مشکل را حل نکرده!

اول 2003 بعد XP بعد 98 هر سه را استفاده میکنم. در کنار لینوکس. روال استفاده من است.

ALI RAFFIE
شنبه 09 خرداد 1383, 08:35 صبح
ممنون آقارضا

binyaz2003
شنبه 09 خرداد 1383, 16:33 عصر
واقعا دیگه دارین خیلی زحمت می کشین اگر درست بشه خیلی خوب میشه
متشکرم :flower:

س.حمیدیانفر
یک شنبه 10 خرداد 1383, 00:22 صبح
سلام
دوستای گلم واقعا خسته نباشید
روزی که این ایده رو مطرح کردم و گفتم میشه گزارشای فاکس رو اینجوری هم دید اصلا فکرشم نمیکردم فاکس پرو کاری پیدا بشه که از این کامپوننت استفاده کنه . چه برسه به اینکه اینقدر روش زحمت بکشید و به اینجا برسونیدش

من رو این قضیه فکر کردم

به نظر من اگه بشینیم با هم یه الگوریتم تخصیص حافظه ی بهینه طراحی کنیم حتما به جواب میرسیم ...

binyaz2003
یک شنبه 10 خرداد 1383, 09:05 صبح
بسم الله ..

س.حمیدیانفر
یک شنبه 10 خرداد 1383, 23:03 عصر
دوباره سلام
مهمترین مشکل ما اینه که قیل از نمایش صفحه اول کل گزارش یک بار تا صفحه آخر اجرا میشه تا تعداد کل صفحات بدست بیاد
برای حل این مشکل یک راه اینه که از متغییر های سیستمی استفاده کنیم که نمیدونم آیا برای تشخیص تعداد صفحات کل گزارش همچین متغییری هست یا نه ؟

یه راه دیگه اینکه یک صفحه گزارش رو بگیریم و ببینیم چند رکورد رو شامل میشه بعد با توجه به تعداد کل رکوردهایی که تو جدول هست میشه تخمین زد که گزارش چند صفحه خواهد داشت

حالا خواهش میکنم شما هم نظراتون رو بفرمایید.
یا علی

ALI RAFFIE
سه شنبه 12 خرداد 1383, 12:51 عصر
آقای حمیدیانفر سلام
مشکل یه جای دیگه است . اول اینکه برای به دست آوردن کل صفحات از متغیر سیستمی PageTotal_ بدون مرور کردن کل گزارش میتوان استفاده کرد.ولی مشکل اینجاست که حتی برای نمایش دادن یک صفحه خاص در گزارش دستور مورد نظر کل گزارش را مرور میکند بدون اینکه ما دستور داده باشیم یا مشاهده کنیم.

س.حمیدیانفر
سه شنبه 12 خرداد 1383, 13:36 عصر
سلام

اول اینکه برای به دست آوردن کل صفحات از متغیر سیستمی PageTotal_ بدون مرور کردن کل گزارش میتوان استفاده کرد

بله منم میدونم ولی این متغییر مخصوص vfp8 هست و کسایی که تو ویندوز 98 میخوان برنامشونو تحویل بدن نمیتونن از این امکان استفاده کنن

مشکل اینجاست که حتی برای نمایش دادن یک صفحه خاص در گزارش دستور مورد نظر کل گزارش را مرور میکند بدون اینکه ما دستور داده باشیم یا مشاهده کنیم.

در این مورد هم من مطمئن نیستم که وقتی این دستور رو وارد کنیم ...

REPORT FORM <report_name> RANGE 5,6

گل گزارش مرور بشه

شما اینو چطوری امتحان کردید . که تمام گزارش بر اثر این دستور مرور میشه ؟

البته با فرض اینکه کل گزارش هم مرور بشه شاید بتونیم کوردهای مربوط به صفحه مثلا 6 رو فیلتر کنیم یا اصلا یه چیزی که همین الان به ذهنم رسید .
میتونیم با دستورات SQL رکورد های مربوط به یک صفحه رو SELECT کنیم و اونوقت گزارش بگیریم ضمنا ما مجبور نیستیم دستور REPORT FOEM رو حتما برای یک table که شاید 10000000 رکورد داشته باشه اجرا کنیم فقط کافیه همونقدر از تعداد رکوردهایی لازم داریم رو SELECT کنیم و توی یه CURSOR ذخیره کنیم و از این CURSOR کم حجم گزارش بگیریم
و از همه مهمتر اجرای دستورات SQL سرعت عملیات رو بالا میبره.
منتظر نظرات سازنده همه دوستان هستم ....

یا علی

rezaTavak
سه شنبه 12 خرداد 1383, 16:15 عصر
سلام

یه راه دیگه اینکه یک صفحه گزارش رو بگیریم و ببینیم چند رکورد رو شامل میشه بعد با توجه به تعداد کل رکوردهایی که تو جدول هست میشه تخمین زد که گزارش چند صفحه خواهد داشت

این در گزارشهای ساده درست در میاد در گزارشهایی که چند جدول به هم مرتبط بشوند درست نیست!

اول اینکه برای به دست آوردن کل صفحات از متغیر سیستمی PageTotal_ بدون مرور کردن کل گزارش میتوان استفاده کرد

این متغیر درست از آب در نمیاد! امتحان کنید و ببینید.

در مورد کار حافظه ای اگر سی بود یه چیزی اما فاکس فکر نکنم.
اما فرمی که من نوشتم 10 صفحه به 10 صفحه جلو میرود مگر در مورد زدن دکمه صفحه آخر. فقط دکمه صفحه آخر کار را خراب میکند!

ALI RAFFIE
چهارشنبه 13 خرداد 1383, 13:11 عصر
سلام
من با VFP8 تو Xp و 98 هیچ مشکلی ندارم و با متغیر سیستمی PageTotal_ هم تا حالا نه تو 98 و نه تو XP مشکلی نداشتم ضمنا نمیدونم چه اصراریه که با وجود نسخه 8 از نسخه های قبلی استفاده کنیم اگه باگی تو این نسخه هست بگید تا در جریان باشیم تو یه قسمت دیگه هم آقا رضا گفته بودن بهتره از متغیر سیستمی استفاده کنیم که توی VFP7 هم ساپورت بشه

rezaTavak
چهارشنبه 13 خرداد 1383, 15:52 عصر
سلام

نسخه 8 من پرینت فارسی درست نداد! یعنی مثل نسخه 6 بود و درست چاپ نکرد حتی با استفاده از Sp.

علی اکبر
چهارشنبه 13 خرداد 1383, 22:17 عصر
سلام
یعنی فقط نسخه 7 پرینت درست دارد!

س.حمیدیانفر
چهارشنبه 13 خرداد 1383, 23:46 عصر
سلام
شما چطوری نسخه 8 رو توی ویندوز 98 نصب کردید ؟!!!!!!!!!!!!!!!

kia1349
پنج شنبه 14 خرداد 1383, 11:16 صبح
سعید جان میشه من هم یکبار این کارو کردم ولی یه سری از امکانات خوب کار نمی کنه مثل کامپوننت های مربوط به rotate کردن
از اینترنت میتونی روش نصب فاکس 8 روی ویندوز 98 رو بدست بیاری

rezaTavak
پنج شنبه 14 خرداد 1383, 13:57 عصر
سلام

من اصلا نصب نمیکنم! من کپی میکنم و فایلهای لازم را اضافه میکنم.

ویرایش 7 چاپ خوبی دارد همین عامل باعث شده من نتوانم از ویرایش 8 استفاده کنم. شاید هم من اشتباه میکنم.

س.حمیدیانفر
پنج شنبه 14 خرداد 1383, 15:02 عصر
سلام

البته با فرض اینکه کل گزارش هم مرور بشه شاید بتونیم کوردهای مربوط به صفحه مثلا 6 رو فیلتر کنیم یا اصلا یه چیزی که همین الان به ذهنم رسید .
میتونیم با دستورات SQL رکورد های مربوط به یک صفحه رو SELECT کنیم و اونوقت گزارش بگیریم ضمنا ما مجبور نیستیم دستور REPORT FOEM رو حتما برای یک table که شاید 10000000 رکورد داشته باشه اجرا کنیم فقط کافیه همونقدر از تعداد رکوردهایی لازم داریم رو SELECT کنیم و توی یه CURSOR ذخیره کنیم و از این CURSOR کم حجم گزارش بگیریم

با عرض معذرت من دوست داشتم رفقا در مورد این روش نظرشونو بدن

rezaTavak
پنج شنبه 14 خرداد 1383, 16:10 عصر
سلام

این در گزارشهای ساده درست است اما در گزارشهای پیچیده نه!

naderigh
شنبه 31 مرداد 1383, 07:53 صبح
با سلام خدمت شما آقای توکل عزیز
آیا تاکنون نسبت به تکمیل نمودن این فرم اقدامی ننموده اید چون این فرم واقعا جالب است مخصوصا سرعت آن برای گزارشات طولانی
دو تا مشکل دارم با آن
اول اگر در ریپورت گروپ داشته باشیم و بخواهیم صفحات در گروپ صفر گردد و از یک شروع شود
دوم اگر بخواهیم ریپورت را با شرط یا for انجام بدهیم باید چکار کنیم
:تشویق:

rezaTavak
شنبه 31 مرداد 1383, 15:05 عصر
شرمنده واقعا سرم شلوغه ببخشید.

منظور شما را متوجه نشدم بعدا با دقت میخوانم شاید بتونم کمکی کنم.

reza1357
جمعه 06 شهریور 1383, 12:03 عصر
سلام
ینگاهی به این فورم بندازید بدرد بخور هست

rezaTavak
جمعه 06 شهریور 1383, 13:35 عصر
سلام

حتماً

kia1349
شنبه 07 شهریور 1383, 07:24 صبح
دیتابیس شما در مجموعه فایلهایتان وجود ندارد و نمیشود برنامه شما را تست کرد

rezaTavak
شنبه 07 شهریور 1383, 14:54 عصر
سلام

بله همینطوره منم به همین برخوردم.

ALI RAFFIE
شنبه 07 شهریور 1383, 22:56 عصر
من یه دیتابیس ساختم و تست کردم مشکل تغییر سایز لیبل ها وجود داره و حروف به شکل و در جای واقعی نشون نمیده.

reza1357
شنبه 07 شهریور 1383, 23:26 عصر
ولی من فقط جدول توی اون گذاشتم
و روی سیستمم چک کردم

:oops:

reza1357
یک شنبه 08 شهریور 1383, 08:40 صبح
سلام دوستان حق با شما بود
ببخشد

rezaTavak
یک شنبه 08 شهریور 1383, 11:31 صبح
سلام

شما به هیچ وجه نباید از Preint Preview خود فاکس استفاده کنی. من این کلاسی که شما استفاده کردی را توی سایتی دیدم. برای حروف فارسی خوب نیست.

reza1357
یک شنبه 08 شهریور 1383, 12:43 عصر
سلام
دارم روی این فورم کار می کنم که بشه فونتهای فارسی را بهتر دید

reza1357
یک شنبه 08 شهریور 1383, 12:46 عصر
البته من قبلا چنین کاری کردم ولی نمیدونم اونو کجا گذاشتم هر چه توی سی دی هایم می گردم ÷یداش نمی کنم

naderigh
یک شنبه 08 شهریور 1383, 12:47 عصر
با سلام و تشکر از شما اساتید محترم
من این موضوع را تست کردم ولی همانند previe خود فاکس است احتمالا دوستان با xp مشکلی ندارند ولی در 98 حروف بهم ریخته نمایش میدهد
و جناب آقای توکل عزیر فرم شما واقعا جالب و خوانا میباشد و سرعت نیز فوق العاده است اگر وقت کردی برای پرینت با شرط (for) و با گروپ (group) در report حل شود بی نهایت جالب خواهد بود

rezaTavak
یک شنبه 08 شهریور 1383, 13:57 عصر
سلام

مشکل از خود فاکس پرو است نمیدونم باید این باگ را چطوری به میکروسافت گزارش داد. آقای حیدری کیا شاید بتونه یه تماسی با کن لوویی بگیره.

reza1357
دوشنبه 09 شهریور 1383, 10:25 صبح
من این مشکل را قبلا مطرح کردم
ولی ...

rezaTavak
دوشنبه 09 شهریور 1383, 22:51 عصر
یعنی چی آقای نادریغ؟ بیشتر توضیح بده.

فعلا دارم روی این موضوع کار میکنم که انواع کاغذ را قبول کند.

kia1349
سه شنبه 10 شهریور 1383, 06:27 صبح
اگر مسئله ای هست بفرمائید من در خدمتم

rezaTavak
سه شنبه 10 شهریور 1383, 12:38 عصر
سلام

اگه میشه این مشکل پیش نمایش چاپ که با فونتهای فارسی مشکل داره را به جوری به میکروسافت گزارش بدهید. که اونها این مشکل را حل کنند و ما مجبور نباشیم از فرمهای دست ساز خودمون استفاده کنیم.

reza1357
سه شنبه 10 شهریور 1383, 14:01 عصر
سلام

دوستان یک روش دیگری هست که میشه بجای فرم پیش نمایش استفاده کرد ولی حالت زم نداره فقط در یک حالت میتونه نشون بده نظرتون چیه

ALI RAFFIE
سه شنبه 10 شهریور 1383, 23:24 عصر
اگه منظورتون از زم همون زومه اشکال نداره بازم کلی کمک میکنه

kia1349
چهارشنبه 11 شهریور 1383, 06:32 صبح
مشکلات فارسی ما از فونتهای غیر استاندارده
ابته برنامه هائی مثل xfrx هستند که با این موضوع مشکلی ندارند
مثلا دوئستمان آقای حمیدیان فر از این کلاس استفاده کرده و با من که صحبت میکرد میگفت از اون راضیه
من پیشنهادم اینه که کلاسهای اون رو دستکاری کنیم
البته اول امکاناتشو ببینید بعد
در مورد مذاکره با شرکت مایکروسافت هم باید بگم فعلا جواب ما رو که نمیدن فکر کنم شدیدا سرشون شلوغه
حتی من ایراد دستور select آقای عبدالرضا رو هم که برای آقای کن لوی فرستادم فقط کفتند که داریم این اشکالات رو بررسی میکنیم و امکان جوابگوئی تک تک افراد رو نداریم :(

reza1357
چهارشنبه 11 شهریور 1383, 06:46 صبح
سلام دوستان
اقای کیا دست شما درد کنه
انشالله یروزی زحماتتون جبران خواهیم کرد
:flower:

rezaTavak
چهارشنبه 11 شهریور 1383, 15:18 عصر
مرسی

rezaTavak
چهارشنبه 11 شهریور 1383, 15:48 عصر
سلام

ببخشید آقای حیدری کیا قبل از نصب پرینتر در ویندوز این مشکل وجود ندارد. و حتی با وجود فونتهای خود میکروسافت این مشکل وجود دارد. فقط یک فونت Corrur New مشکل ندارد آنهم بدلیل این است که ساختار ساده ای دارد.

هیچکس نگفت مشکل پیش نمایش که در For و Group است چیست. بگید من به آن برخورده ام.

reza1357
پنج شنبه 12 شهریور 1383, 08:24 صبح
قبل از نصب پرینتر در ویندوز این مشکل وجود ندارد.
دوستان بنظر من از خود درایورهای پرینترهاست توی افیس هم اگر توجه کنید باز یخورده توی پیش نمایش این مشکل هست ولی در فاکس پرو بیشتر از همه
اینطور نیست

kia1349
پنج شنبه 12 شهریور 1383, 09:02 صبح
بله قبل از نصب پرینتر هیچ مشکلی وجود ندارد

naderigh
شنبه 28 شهریور 1383, 08:06 صبح
با سلام خدمت شما آقای توکل
ببینید اگر شما برای ریپورت خود گروه تعریف نمائید مثلا فرض کنید در یک جدول اطلاعات اسناد حسابداری تشکیل شده از چندین سند و ممکن است که هر سند نیز چند صفحه باشد اینجا مجبوریم که گروپ تعریف نمائیم برای شماره سند و اسناد ما نیز صفحاتی دارد از یک تا .... یعنی برای نمایش شماره صفحه بایستی پیج کانت را صفر نمائیم این یک مشکل
مشکل بعدی اینه که وقتی خواسته باشیم با یک شرط گزارش را بگیریم مثلا
do form perv.. for cod= 1200 باشد
منظورم با for یا شروط دیگری که برای خود report ها قابل اعمال باشد مثل
repo form list for cod=1200 previ
و یک مشکل جدیدی که اخیرا به ان برخوردم اینه که اگر گزارش خروجی یک صفحه و دو یا سه خط باشد صفحه اخر گزارش را نمیده
و اشکال از noconsole استفاده شده در برنامه شما میباشد
خواهشمند است که چنانچه مقدور است موارد ذکر شده را پاسخگو باشید

rezaTavak
شنبه 28 شهریور 1383, 18:55 عصر
با تشکر. حتما.

rezaTavak
یک شنبه 29 شهریور 1383, 18:14 عصر
شرط For را درست کردم اما هنوز هم Group را نفهمیدم. ببخشید ها. البته تذکر شما در مورد Noconsole درست بود اما یه مشکل اینه که اولا سرعت کند میشه بعدش هم صفحات پشت هم روی صفحه نمایش ظاهر میشند. در مورد این هم دارم کار میکنم.

naderigh
سه شنبه 31 شهریور 1383, 10:09 صبح
جناب آقای توکل
بی نهایت از لطف شما سپاسگزارم
منظور بنده از group همان data grouping ریپورت است و توضیحا عرض کنم که همانطوریکه قبلا اشاره نمودم
شما در یک جدول اطلاعات اسناد حسابداری دارید که شامل شده از چندین سند حسابداری وهر سند حسابداری نیز ممکن است چندین صفحه باشد و ما بایستی برای صفحات سند شماره بزنیم ( از صفحه یک تا ....) وبایستی pegno را در هر سند صفر واز یک شروع شود و این گزارش عملا مربوط به یک سند نیست بلکه مربوط به چندین سند و هر سند هم چند صفحه ..........
امیدورام که توانسته باشم مفهوم را برسانم
و در مورد noconsole نیز حق با شماست چون من مجبور شدم noconsole را بردارم
و پس از مرحله اول گزارش برای تعداد صفحات فرمان clea را اجرا کنم حال اگر راه حل بهتری دارید بفرماپید که ما نیز استفاده ببریم
مجددا از حس همکاری و عنایت جنابعالی تشکر می نمایم

rezaTavak
شنبه 04 مهر 1383, 21:08 عصر
سلام

مشکلاتش را دارم حل میکنم. تا 3 چهار روز دیگه حتما Upload می کنم فقط مشکل Group مونده. البته روی اندازه صفحه هم می خواستم کار کنم که فعلا به خاطر مشکل شما حل اون را نا تمام رها کردم.
و اینکه شاید دیگه کمتر بتونم بیام به این بخش سر بزنم آخه چند تا برنامه با هم دارم مینویسم. همه از برنامه هایی که من با فاکس پرو تولید کردم خوششون اومده و سفارش پشت سفارش!

kia1349
یک شنبه 05 مهر 1383, 06:35 صبح
:تشویق:

naderigh
یک شنبه 05 مهر 1383, 09:07 صبح
با سلام
من صمیمانه به شما خسته نباشید عرض میکنم و انشاء الله که همیشه در کارهایتان موفق باشید :flower:

rezaTavak
یک شنبه 05 مهر 1383, 14:50 عصر
راستی این Xfrx چیه؟

rezaTavak
چهارشنبه 08 مهر 1383, 15:24 عصر
هر کاری کردم شرط FOR درست نشد چون Range و FOR با هم نمیشه استفاده کرد.

kia1349
پنج شنبه 09 مهر 1383, 06:40 صبح
xfrx یه برنامه برای خروجی های مختلف از ریپورت فاکس است خیلی جالب و خوب هم روش کار شده ولی فهمیدن الگوریتمش یه کمی پیچیده است

kia1349
پنج شنبه 09 مهر 1383, 06:52 صبح
راستی فایلهایی که برای دانلود گذاشته ای اشتباهه
فایلهای sct اونها نیست

naderigh
شنبه 11 مهر 1383, 08:35 صبح
اقا کیا
اگر مختصری توضیح در باره چگونگی استفاده از xfrx و مزایای ان بفرماپید ممنون میشم

rezaTavak
شنبه 11 مهر 1383, 10:22 صبح
سلام

منم مایلم بدونم و اگه قابل داون لود است برایمان قرار دهید.

rezaTavak
شنبه 11 مهر 1383, 10:23 صبح
راستی من اینجا به فایلهای روی کامپیوترم دسترسی ندارم.

kia1349
شنبه 11 مهر 1383, 13:25 عصر
اندازه فایلش طوریه که من نمیتونم اونو اینجا بزارم خود دوستان میتونن اونو از سایت universalthread دانلود کنند یا توی اینترنت جستجو کنن
ولی این برنامه به شما اجازه میده تا خروجی تمام گزارشاتتون رو با فرمتهای مختلف ایجاد کنید مثا ورد اکسل اکروبات تکست و ........
خودشم یه help داره که بطور واضح تمام موارد مورد نیاز رو توضیح داده
به هر حال فوق العاده است

rezaTavak
شنبه 11 مهر 1383, 21:13 عصر
سلام
ببخشید این هم فایل هایش.

rezaTavak
جمعه 23 اردیبهشت 1384, 14:17 عصر
سلام

این توی فاکس 9 جواب نمیده!

naderigh
شنبه 24 اردیبهشت 1384, 13:14 عصر
پس برای ورژن 9 باید چکار کرد البته من هنوز نسخه کامل انرا گیر نیاوردم منظورم ویژوال 9 است

rezaTavak
شنبه 24 اردیبهشت 1384, 18:47 عصر
سلام

دارم روی این کار میکنم.

naderigh
سه شنبه 11 مرداد 1384, 07:20 صبح
جناب اقای توکل
با سلام هنوز به نتیجه ای نرسیده اید

naderigh
چهارشنبه 12 مرداد 1384, 09:23 صبح
جناب اقای توکل عزیز
با سلام
من از فرم شما در برنامه هایم استفاده میکنم مخصوصا از فرم جدید و با توجه به اینکه پروژه ای ساخته ام ولی برنامه فوق ریپورتها را میسازد و حذف نمیکند

rezaTavak
شنبه 15 مرداد 1384, 20:59 عصر
سلام

چشم می بینم و کار میکنم. راستش چند وقته کامپیوتر کم کار میکنم.

naderigh
یک شنبه 11 دی 1384, 08:58 صبح
جناب آقای توکل هنوز به نتیجه ای برای این موضوع برای فاکس 9 نرسیده اید

rezaTavak
یک شنبه 11 دی 1384, 19:28 عصر
سلام

ظاهرا در سرویس پک یک درست شده. البته فقط لیستی که داده بود دیدم این اشکال رفع شده.

وقت نکردم دانلود کنم و امتحان کنم.

naderigh
دوشنبه 12 دی 1384, 10:26 صبح
با تشکر
من سرویس پک 1 را نیز نصب کرداه ام ولی مشکل نمایش در این فرم هست
موفق باشید انشاءالله

javad_hosseiny
چهارشنبه 14 دی 1384, 10:11 صبح
اگر از قابلیت reportListener استفاده کنید متوجه میشید که این اشکال مرتفع شده است
کافی است تا گزارشات (ریپورت ) های خود را با استفاده از object مربوطه (reportListener) نمایش دهد.

naderigh
پنج شنبه 15 دی 1384, 08:03 صبح
با تشکر
اگر امکان دارد با یک مثال بیشتر راهنمائی فرمائید

javad_hosseiny
پنج شنبه 15 دی 1384, 10:42 صبح
از مثالهای موجود در قسمت امکانات جدید در ویژوال فاکس 9 در soluation ویژوال فاکس می تونید استفاده کنید
به طور نمونه هم می تونید

loListener = newobject('EffectsListener', 'DynamicFormatting.prg')
loListener.OutputType = 1
report form 'notepad.FRX' object loListener
notepad.frx : name of report file*

و فایل dynamicFormatting.prg را نیز در شاخه soluation مربوط به ویژوال فاکس می تونید پیدا کنید
(که در حقیقت یک کلاس از خانواده ReportListener ایجاد کرده و از آن استفاده می کند و دقت کنید که فایل مربوط به کلاس ریپورت لیستنر نیز باید موجود باشد (که آن هم در شاخه FFC ویژوال فاکس هست
البته برای اطمینان بیشتر من هر دو آنها را آپلود کرده ام
(والبته راحت تر از این روش هم می تونید استفاده کنید و ....)

binyaz2003
پنج شنبه 15 دی 1384, 12:04 عصر
منظورتون رندر کردنه؟
زمان خیلی زیادی میبره مخصوصا اگر چندین صفحه باشه
غیر از اون چی

naderigh
شنبه 17 دی 1384, 11:29 صبح
با سلام و تشکر
من طبق فرمایش شما ازReportListener استفاده کردم ولی خطاهایی OUTPUTCLASS_ERRNOLABEL_LOC و OUTPUTCLASS_ERRLINELABEL_LOC
اگر امکان دارد بیشتر راهنمائی فرمائید