PDA

View Full Version : مشکل در Import کردن

rtech
یک شنبه 25 شهریور 1386, 11:56 صبح
سلام
من وقتی میخوام جداول را از بانک دیگری import کنم ارور میده :

Kamyar.Kimiyabeigi
یک شنبه 25 شهریور 1386, 13:09 عصر
دوست عزیز شما اطلاعتی که دارین Import میکنین در جدولتون تکرای هست

rtech
سه شنبه 27 شهریور 1386, 11:16 صبح
خود محتویات جدول خالیست و من میخوام فقط محتویات انتقال داده بشه باید چی کار کنم ؟

Kamyar.Kimiyabeigi
چهارشنبه 28 شهریور 1386, 07:18 صبح
خود محتویات جدول خالیست و من میخوام فقط محتویات انتقال داده بشه باید چی کار کنم ؟

احتمالا" طراحی جدولی که اطلاعاتش import میشه با جدولی که اطلاعات رو میگیره فرق داره. یعنی در جدولی که اطلاعات رو میگیره pk فیلدی هست که اطلاعات import ایی در اون فیلد تکراری داره.

SYNDROME
چهارشنبه 28 شهریور 1386, 21:14 عصر
با سلام
خوب اگر اینجوری است می توانید خودتان چک کنید و اطلاعات تکراری را Insertنکنید.
موفق باشید

rtech
چهارشنبه 28 شهریور 1386, 22:32 عصر
ببینید آخه مشکل اینجاست که یکی از دیتابیس ها در هاست هست . من نمیتونم به اطلاعات این بانک دسترسی داشته باشم چون برنامش مشکل پیدا کرده ، آیا از query Analizer میشه محتویات این جداول رو دید و با دستور insert آنها را به دیتابیس کامپیوتر خودم منتقل کنم ؟

AminSobati
چهارشنبه 28 شهریور 1386, 22:48 عصر
نرم افزارهایی به نام عمومی Data Comparer وجود دارند که اطلاعات دو دیتابیس (و همچنین ساختار) رو با هم مقایسه و یکسان سازی میکنند. زحمت پیدا کردنش با شما! :)

rtech
پنج شنبه 29 شهریور 1386, 13:40 عصر
ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم ، من اینبار یک دیتابیس خالی ساختم که هیج جدولی توش نبود و اقدام به ایمپورت کردن اطلاعات از هاست کردم که اینبار به خوبی تمام جداول منتقل شدند اما کلیدهای خارجی و relation ship بین آنها و همینطور view های دیتابیس منتقل نشدند فکر میکنید مشکل از کجاست ؟

ehsan_882000
پنج شنبه 05 مهر 1386, 11:47 صبح
moshkele shoma constraint primary key ast