PDA

View Full Version : یک ایراد عجیب در نصب JBuilderX

shaniaki
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1383, 23:48 عصر
با عرض ادب:
من روز یکی از کامپیوترهای محل کارم JDK جدید رو دانلود کردم و نصب کردم(همون 100 مگایایتیه برای J2EE) بعدش JBuilderX رو روش نصب کردم و هیچ مشکلی نداشت. اما تو خونه که می خوام نصب کنم همون کار ها رو می کنم ولی درست موقعی که می خواد Installer خود JBuilder رو بالا بیاره یه ایراد عجیب و غریب می گیره(ضمیمه). رفتم تو لینوکس دیدم دقیقا همین ایراد رو در همین مرحله اونجا هم می گیره.
کامپیوتر من +AMD 2600 با 256 مگ رم هست و قبلا JBuilder 9 رو بدون هیچ مشکلی کار می کردم. الآن چیزای دیگه مثل netBeans هم کارمی کنند لذا فکر می کنم مشکل از JVM نباشه. توی اینترنت چیزی پیدا نکردم(شاید هم خوب نگشتم). اینجا نوشتیم بلکه یکی لااقل اگر راه حل رو هم به ذهنش نمی رسه؛ بگه ایراد ازکجا می تونه باشه.
یه عشق برنامه نویسی خفن

پنج شنبه 31 اردیبهشت 1383, 19:05 عصر
می خوای JVM رو پاک کن دوباره JBuilder رو بریز خودش JVM رو هم می ریزه
من موقع نصبم چنین مشکلی نداشتم حالا این کار رو کن شاید درست شد
موفق باشی

shaniaki
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1383, 22:57 عصر
با عرض ادب:
نخیر! نشد.
این طور که من ملتفت شدم موقع نصب از یک VMی که روی خود سی دی هست (در cd drive/windows/resource/jre) استفاده می کند و ربطی به این بساط ها ندارد.
این کلاس های LAX هم ظاهرا برای InstallAnywhere هستند که درست کار نمی کنند. ولی هنوز علت درست کار نکردن آن را نفهمیدم. با همین CD روی یک کامپیوتر دیگر نصب کردم و مشکلی نداشت. :(

یه عشق برنامه نویسی خفن

vip_on_the_web
جمعه 30 مرداد 1383, 00:20 صبح
سلام
لطفا به قوانین سایت احترام بگذارید
قانون شماره 14
همانطور که از عنوان سایت پیداست اینجا یک سایت فارسی زبان است، بنابراین کلیه مطالبی که در سایت مطرح میشود میبایست به زبان فارسی نوشته شود، مگر مطالبی که از یک منبع خارجی که به زبان دیگری است نقل قول شود.

ویرایش توسط مدیر