PDA

View Full Version : گزارش گر داینامیک

alireza852
دوشنبه 02 مهر 1386, 14:07 عصر
سلام من یک تازه وارد هستم مدتی که دنبال یک گزارش گر داینامیک هستم بطوری که با استفاده از اطلاعات ورودی یک فرم PROCEDURE را در sql ساخته و سپس نتیجه آن را نمایش دهد
(نیاز به رایگان بود نیست حاضر به پرداخت یک هزینه معقول هستم)
ممنون

In_Chan_Nafar
دوشنبه 02 مهر 1386, 20:05 عصر
در صورت نیاز با من تماس بگیر
09357589920 (طاهری)

AminSobati
دوشنبه 02 مهر 1386, 22:51 عصر
اگر Dynamic عمل کردن سمت SQL Server برای شرطهای متنوع مد نظرتون هست، این لینک بهترین راهنماست:
http://www.sommarskog.se/dyn-search.html

اما اگر سمت Client برای Layout داینامیک این سوال رو مطرح کردین، باید بگم Client از عهده SQL Server خارجه

alireza852
پنج شنبه 05 مهر 1386, 12:11 عصر
سلام
بابت مطالب بالا ممنون
منظور من یک گزارش گر است که لیست tabel ها بده با انتخاب tabel ها inner join آنها را ساخته و با نمایش فیلد های هر tabel به کاربر اجازه انتخاب فیلدهای مورد نظر و گذاشتن شرط را بدهد و در نهایت خروجی نتیجه PROCEDURE ساخته شده باشد در ضمن امکان ذخیره یا عدم ذخیره PROCEDURE را نیز داشته باشد.

linux
پنج شنبه 05 مهر 1386, 20:52 عصر
سلام
بابت مطالب بالا ممنون
منظور من یک گزارش گر است که لیست tabel ها بده با انتخاب tabel ها inner join آنها را ساخته و با نمایش فیلد های هر tabel به کاربر اجازه انتخاب فیلدهای مورد نظر و گذاشتن شرط را بدهد و در نهایت خروجی نتیجه PROCEDURE ساخته شده باشد در ضمن امکان ذخیره یا عدم ذخیره PROCEDURE را نیز داشته باشد.
کریستال ریپورت

sh
جمعه 06 مهر 1386, 10:50 صبح
ابزارهای زیادی برای این کار موجوده

StimulReport.NET
Data Dynamics Reports Build
Data Dynamics ActiveReports

a_kheirabadi
شنبه 07 مهر 1386, 08:52 صبح
ابزارهای زیادی برای این کار موجوده

StimulReport.NET
Data Dynamics Reports Build
Data Dynamics ActiveReports

سلام.
میشه چگونگی دسترسی به این ابزار را بگید ؟! کجا CD آن را دارند یا از کجا میشه دانلود کرد ؟!
StimulReport.NET و Data Dynamics ActiveReports پیدا نمی شوند !

MShirzadi
شنبه 07 مهر 1386, 09:07 صبح
من یه زمانی دنبال این نوع ابزار بودم چون برای کارم خیلی خیلی نیاز داشتم ولی چیزی گیرم نیومد و برای نرم افزار Data Dynamics ActiveReports باید بگم که فکر کنم نسخه ی trial اون توی اینترنت موجود باشه و من نتونستم ک.ر.ک اون رو گیر بیارم
از دوستان کسی در این مورد اگر اطلاعاتی داره از ما هم دریغ نکنه این مطلب بسیار مهم هست و بکار خیلی ها هم ممکن هست بیاد

البته من مشکل خودم رو به روشی سنتی تونستم حل کنم