PDA

View Full Version : برنامه نویسی با استفاده از امکانات فارسی ویندوز، بله یا نه؟؟

مهدی کرامتی
جمعه 23 خرداد 1382, 13:31 عصر
آیا برنامه ‌نویسی فارسی با استفاده از امکانات فارسی ویندوز را ترجیح میدهید؟

Mohammad_Mnt
شنبه 24 خرداد 1382, 00:55 صبح
استاندار بودن این سیستم بهترین چیزه ! اگه میشد این سیستم رو خود مایکروسافت یه جوری به خورد بقیه ویندوزها مثل 95 و 98 و ام.ای می داد خیلی خوب بود :D

Delphiano
شنبه 31 خرداد 1382, 20:30 عصر
نه !!!

کلا من بدم میاد ی این جوری بنویسم
یا چیزای دیگه کلا من آریایی دو آتیشه م

بای

JavanSoft
شنبه 31 خرداد 1382, 21:54 عصر
من قصد تبلیغ ندارم ولی سینا پک کاملترین و بی عیب ترین مبدل فارسی است که روی تمام ویندوزها به خوبی نصب و کار میکند

SyntaxCheck
سه شنبه 03 تیر 1382, 23:25 عصر
استفاده از استاندارد همیشه بهترین کاره و متاسفانه و شاید هم خوشبختانه تعیین کننده استاندارد زبان فارسی هم همین مایکروسافت.

baabi
جمعه 06 تیر 1382, 09:21 صبح
با سلام
با اینکه من فارسی ساز رو خودم نوشتم و با فارسی تو وینذوز مث قدیما تو dos کار میکنم اما پوستم کنده شد تا اینکارو انجام بدم و البته هنوز هم یه جاهایی مشکل دارم و البته بیشتر جاها مثلا اینکه به نوع ویندوز متکی نیستم برد با من بوده . در مجموع اگه دوباره به دنیا بیام ! فقط و فقط از فارسی خود ویندوز استفاده میکنم!

پنج شنبه 12 تیر 1382, 10:51 صبح
من هم استفاده از امکانات فارسی ویندوز را ترجیح می دم. و هیچ علاقه ای به فارسی ساز و دردسر های اون ندارم !

b_mohammadpoor
پنج شنبه 12 تیر 1382, 11:02 صبح
بله :lol:

N_D
دوشنبه 13 مرداد 1382, 16:12 عصر
من ترجیح میدم از امکانات خد سیستم عامل (ٌW2K or Winxp) استفاده کنم تنها ایراد اون توی جابجائی چند کاراکتر بود که با تهیه یک خوب مشکل حل شد . اینجوری دردسرش کمتر
ناصر

N_D
دوشنبه 13 مرداد 1382, 16:14 عصر
من ترجیح میدم از امکانات خود سیستم عامل (ٌW2K or Winxp) استفاده کنم تنها ایراد اون توی جابجائی چند کاراکتر بود که با تهیه یک KBDFA.DLL خوب مشکل حل شد . اینجوری دردسرش کمتر
ناصر

Salar Khalilzadeh
دوشنبه 03 شهریور 1382, 09:54 صبح
من هم استفاده از ویندوز فارسی رو ترجیه میدم.

به نظر من بهتره مایکروسافت بیشتر در این مورد کار کنه!

Hidarneh
دوشنبه 03 شهریور 1382, 21:54 عصر
نکه بالاش پول می دیم . ولی بهش می گم دستور شما رو اطاعت کنه :wink:

SReza1
یک شنبه 16 شهریور 1382, 21:33 عصر
بله با Windows را ترجیح میدم

linux
چهارشنبه 19 شهریور 1382, 23:30 عصر
سلام!

ببینید!
وقتی فورد اولین خط تولید خودش را راه اندخت فهمید که باید یه استانداردی برای پیچ و مهره‌هاش داشته باشه.

برای فارسی سازی هم باید یک استاندارد واحد داشته باشیم
و چیزی باشه که از طرف سیستم عامل کاملا پشتیبانی بشه.
پس بهترین راه حل همونی هست که سیستم عامل ارائه می‌کنه

مشکلاتی که توی داس بود را بخاطر بیارید!
هرکس برنامه فارسی می‌نوشت از ایجاد کد پیج و تا کوچکترین کار را خودش باید انجام می‌داد
خوب چرا این کار ها که توی همه پروژه‌ها باید باشه به عهده سیستم عامل نباشه؟

m_Khodai
دوشنبه 24 شهریور 1382, 14:19 عصر
بهتره از خود فارسی ساز ویندوز استفاده کرد. و به جای کار کردن بر روی برنامه هایی از قبیل فارسی ساز که زحمت اونو قبلا کشیده اند بیشتر وقت خودمونو رو الگوریتم برنامه ها و درست کار کردن اونها قرار بدیم. اکثر برنامه های ما از لحاظ کنترل خطا و استفاده درست از حافظه کمی مشکل دارند. 8)