PDA

View Full Version : نصب برنامه ایجاد شده با ویژوال بیسیک 2005

am_sanatiz
دوشنبه 09 مهر 1386, 21:26 عصر
سلام
دو سئوال دارم
1 - فایل اجرایی برنامه کجاست ؟
دو فایل exe در پوشه های bin , obj هستند ایا آنها هستند ویا برای تولید آن باید کاری کرد؟

2- برای نصب برنامه ایجاد شده چه باید کرد ؟ چون نیاز به .net2 دارد
با جستجو متوجه شدم که باید انگار فایل های اسمبلی دات نت هم همراه برنامه قرار گیرد این فایلها چه هستند و کجا اند؟
و آیا install shield یا خود installer Microsoft این کار را نمی کنند. اگر انجام می دهند در کدام قسمت این کار باید انجام شود؟

solmaz_zm
دوشنبه 09 مهر 1386, 23:03 عصر
1.فایل اجرایی برنامه داخل پوشه bin هست،اما اگر واسه نصب روی یه سیستم دیگه می خواین بایستی بسازین.یا installshield یا setup خود ویژوال استودیو.
2.برای نصبsetup ساخته شده هم به net.f2 نیاز دارین ،می تونین داخل سی دی برنامه قرارش بدین(به هرحال به اون نیاز دارین).

hassan razavi
دوشنبه 09 مهر 1386, 23:33 عصر
با اضافه کردن یک پروزه Setup به پرژتون ،به راحتی می تونید برنامه نصب پروژه را بسازید

hamed_bostan
چهارشنبه 11 مهر 1386, 00:14 صبح
دوست من ویژوال استودیو 2005 که خودش به راحتی واسه ات یه ستاپ توپ میسازه پس مشکلت چیه؟

am_sanatiz
چهارشنبه 11 مهر 1386, 16:56 عصر
سلام
دو سئوال دیگه
1- چطور می شود نقل قول در سایت ایجاد نمود؟
من می خواستم این متن از دوست قبلی را نقل قول در تاپیکم کنم

نقل قول
دوست من ویژوال استودیو 2005 که خودش به راحتی واسه ات یه ستاپ توپ میسازه پس مشکلت چیه؟

2- بعد از این نقل قول هم بپرسم
می شود مقداری توضیح بدهید چگونه در ویژوال استودیو 2005 باید این کار را انجام داد

hamed_bostan
پنج شنبه 12 مهر 1386, 01:22 صبح
من می خواستم این متن از دوست قبلی را نقل قول در تاپیکم کنم

از تگ QUOTE همانند تگ html که باز و بسته میشه استفاده کن و متنت رو داخل تگ بذار

می شود مقداری توضیح بدهید چگونه در ویژوال استودیو 2005 باید این کار را انجام داد

داخل پروژه ات در soulution explorer روی نام پروژه ات راست کلیک کن و property بگیر و بعد در tab مربوط به publish یک دکمه نازنین به نام publish now و یه دکمه نازنین تر به نام publish wizard وجود داره که معجزه میکنه

موفق باشی