PDA

View Full Version : نمونه ای برای رایت سی دی !!!؟؟؟

fire-wizard
جمعه 13 مهر 1386, 00:59 صبح
با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز و گرامی

من تمامی انجمن دلفی رو زیر و رو کردم و پست های زیادی راجع به رایت سی دی دیدم که هیچ کدوم چیز بدرد بخوری توش نبود . !!!!

من از دوستان خواهش دارم که اگه نمونه ای برای رایت یک سی دی دارن همین جا اپلود کنن و لینک غیر مستقیم ندن تا برای همیشه توی این انجمن بمونه و دیگه کسی در این مورد پست ایجاد نکنه و همین تاپیک مشکل همه رو حل کنه . :چشمک:

با تشکر

Valadi
جمعه 13 مهر 1386, 12:18 عصر
در کامپونت های رایت سی دی خودشان یک نمونه برنامه دارند شما می توانتید از آن استفاده کنید

manvaputra
جمعه 13 مهر 1386, 17:38 عصر
سلام دوست عزیز من یه کامپوننت خوب برای رایت سی دی و دی وی دی دارم که مثال هم داره ایمیلتو بده تا برات آپلود کنم و لینکشو بفرستم

SYNDROME
جمعه 13 مهر 1386, 20:28 عصر
با سلام

سلام دوست عزیز من یه کامپوننت خوب برای رایت سی دی و دی وی دی دارم که مثال هم داره ایمیلتو بده تا برات آپلود کنم و لینکشو بفرستم
چرا همینجا قرار نمی دهید تا همه دوستان استفاده کنند.
موفق باشید

vahid64
جمعه 13 مهر 1386, 22:08 عصر
با سلام

چرا همینجا قرار نمی دهید تا همه دوستان استفاده کنند.
موفق باشید
خب فکر می کنم اگه کرک شده باشه خلاف قوانین سایت هست
در هر صورت manvaputra اگه ممکنه برای من هم میل کن
IR_ZENDEGI@YAHOO.COM

fire-wizard
جمعه 13 مهر 1386, 23:44 عصر
منم میخوام برام بفرستش

mehran_fwc@yahoo.com

Valadi
شنبه 14 مهر 1386, 00:14 صبح
Baray man ham bfres
valadi

manvaputra
شنبه 14 مهر 1386, 00:33 صبح
سلام جناب SYNDROME (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=35868) چون خلاف قوانین سایت برا همین نمیذارم اینجا

Valadi
شنبه 14 مهر 1386, 01:57 صبح
این لینکه که برای دوستان می فرستید آقای میثم اصلاحی مشکل داره و مشکل اینکه اون مجوعه سی دی که کامپونت درآن هست قفل داره
راهکار:
برای اینکه این راه دور بزنی شما روی سیستم یک جا نصب کن و اون فایل ها را بصورت زیپ شده یک جا آپلود کن
سریال همه درون فایل زیب بزار
موفق موید باشی