PDA

View Full Version : رونق دادن به قسمت جاوا

saeed_Z_F
شنبه 14 مهر 1386, 10:11 صبح
سلام به همه دوستداران جاوا
اگه قبلا تو سایت برنامه نویس قسمت جاو رونق نداشت دلیل رو میذاشتیم بر اینکه جاوا تو ایران محبوبیت نداره بازار کار نداره و ایرانی ها همه مایکروسافتین و .....
ولی حالا چی
در حال حاضر شرکت هایی که رو به جاوا میارن روز به روز در حال افزایش و جاوا Open source شده و محبوبیتش تو ایران بالا تر رفته و ....
الان دیگه خیلی بده که قسمت جاوا تو برنامه نویس رونق نداشته باشه .
پس از عزیزای فعال در قسمت جاوا خواهش می کنم کمک کنیم تا این قسمت سایت مثل بقیه زبان های برنامه نویسی رونق پیدا کنه .

تعداد مقالات مفید رو بالا ببریم . آخرین اخبار مرتبط به جاوا رو اعلام کنیم . همکاران و دوستامونو به سایت دعوت کنیم و....

با تشکر از همه .

Bahmany
شنبه 28 مهر 1386, 11:47 صبح
رونق دادن به قسمت جاوا
saeed_z_f از اینکه به فکر رونق دادن جاوا هستی متشکرم
متاسفانه بیشتر سوالاتی که هست درباره IDE - Ebook و مسائل غیرفنی هستش به نظر بنده بهتره با موضوعات خود جاوا مثلا مدیریت Thread ها پستی ایجاد و نحوه استفاده از اون توضیح داده بشه
واقعیتش من خودم در حال کسب تجربه در جاوا هستم ولی سعی میکنم حتی برای آموزش خودم هم که شوده شروع به ایجاد اینگونه پستها بکنم

saeed_Z_F
شنبه 12 آبان 1386, 15:49 عصر
سلام
این روند برای برای قسمت جاوا خیلی تاسف باره و آدمو نامید میکنه
سطح سوالا خیلی پایینه ، افراد بازدید کننده خیلی پایینه ، تعداد تاپیک ها و پست ها خیلی پایینه .
همین تاپیک رو من حدود یک ماه پیش درست کردم ولی فقط یک نفر پیشنهاد داد .
منتظر پیشنهاداتون هستم .

pooyanm
دوشنبه 14 آبان 1386, 12:59 عصر
سطح سوالا خیلی پایینه
تایید می شه. گاها سوالاتی پرسیده می شن که اصلا خوندن سوال هم خسته کننده است.

همین تاپیک رو من حدود یک ماه پیش درست کردم ولی فقط یک نفر پیشنهاد داد قبلا پیشنهاداتی برای کار گروهی روی پروژه ها و حتی سایت مستقل داده شد که به نتیجه ای منجر نشد برای همین هست که در این تاپیک دیگر دوستان کمتر نظر دادن.
به هر حال من هم علاقه مند هستم که این بخش فعالیت بیشتری نسبت به قبل داشته باشه.
پیشنهاد من اینه که هر کدوم از دوستان از برنامه هایی که نوشتن نمونه ای بذارن که دیگران در مورد اونا نظر بدن و حتی اونا را کاملتر کنن این روش آموزش بهتر از نوشتن مقاله آموزشی می تونه در انتقال تجربیات مفید باشه نظر دیگر دوستان چیه؟