PDA

View Full Version : date && time

babak23
چهارشنبه 18 مهر 1386, 08:39 صبح
سلام عزیزان
من دو تایپیک مطرح کردم که متاسفانه به جواب نرسیدند
من سعی کردم مطلب را به طور واضح بیان کنم ام حالا نمیدونم مشکل از نحوه بیان کردن سوال بوده یا چیز دیگه ای در هر صورت اگه میشه در این دو مورد اگه نظری داریید بیان کنید
یا اگه امکان داره راهنمایی کوچیک

البته لازم به ذکر هست که این موارد در در ابتدا در قسمت سی شارپ مطرح شده.

این سوال هرچند به ظاهر ساده میاد اما هنوز به جواب نرسیده time
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=81348

اینم مربوط به دیتاگرید هست که متاسفانه هنوز به جواب نرسیده grid
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=81321

__H2__
چهارشنبه 18 مهر 1386, 10:12 صبح
سلام
در مورد اول که کاربر hassan razavi راهنمایی کرده بودند!
مشکل شما با سه NumericUpDown حل میشود
مثل این است که شما یک TextBox و یک label در پشت آن نیاز داشته باشید که میتوانید به راحتی با یک Label و TextBox مشکل را حل کنید ولی با لج بازی بگوید من حتماً یک ماژول آماده برای انجام اینکار میخواهم!!!!!! خوب چه کاری برادر! :متفکر:
شما برای برداشتن لیوان چایتان از روی میز کار خودتان نوکر استخدام میکنید؟؟؟!!!! فقط کافیست دستتان را دراز کنید! :لبخند::چشمک:
کنترلرها در Toolbar موجود است فقط کافیست بگیرید و بیاندازید روی فرمتان و چند هم کد نویسی کنید. :لبخند:

در مورد دوم هم دقیقاً چه کار میخواهید انجام دهید.
مکان نما داخل سلولی از جدول قرار دارد، خوب حالا چه میخواهید بکنید؟ :متفکر:
میخواهید دیگر در خانه جدول نباشد؟ خوب فوکس را به کنترلری غیر از DataGridView انتقال دهید ...
توضیح بیشتری بدهید.

babak23
شنبه 28 مهر 1386, 09:01 صبح
قابل توجه بعضی ها که فکر میکنن علامه دهر هستند اما .....!!!؟:متفکر:
این تایپیک به جواب رسید . حالا میخواستم از دوست محترم آقای ..h2................!? بپرسم بهترنبود بجای انشا نویسی لطف میکردند و به سوال جواب میدادند .

سوال:
من یک برنامه دارم به اسم مجوز اضافه کاری روزانه
در یکی از فرم هایی برنامه کاربر باید شروع زمان اضافه کاری و پایان اون را وارد کنه

همون طور که
در صفحه data time properteis ویندوز در قسمت Time یک چک باکس وجود داره که می شه زمان را تعقیر داد
من یه کامپوننت می خوام شبیه Timer ویندوز که زمان را در برنامه نشون بده و بشه تعقییرش داد دقیقا مثل مورد بالا
من میخوام برنامم همچنیین قابلیتی را داشته باشه؟

جواب:از hassan razavi
از DateTimePicker استفاده کنید و خاصیت ShowUpDownd را True کنید و خاصیت Format را هم Custom کنید و خاصیت CustomFormat را هم بصورت yyyy/mm/dd hh:mm:ss کنید

amirsajjadi
شنبه 28 مهر 1386, 22:23 عصر
سلام
ببین این DLL بدردت میخوره