PDA

View Full Version : نصب sql بر روی شبکه

Look in future
پنج شنبه 07 خرداد 1383, 07:23 صبح
سلام دوستان
من می خواهم sql را لز روی کامچیوتر خودم بر روی دیگر سیستم ها نصب کنم .از طریق منوی run و دادن آدرس ip هر کامچیوتر به راحتی به هم دسترسی داریم ولی وقتی از طریق sql گزینه remote را انتخاب می کنم و آدرس ip کامپیوتر مورد نطر را می دهم با پیغام خزا زیر روبرو می شوم لطفا مرا راهنمایی کنید.

Look in future
پنج شنبه 07 خرداد 1383, 07:55 صبح
سلام دوستان
آقا مشکل حل شد و انهم تفاوت در workgroup بود ولی حالا با این مشکل مواجه شدم لطفا مرا راهنمایی کنید

Look in future
یک شنبه 17 خرداد 1383, 15:58 عصر
سلام
اقا کسی نیست به مشکل ما جواب دهد

وفایی
دوشنبه 18 خرداد 1383, 05:47 صبح
سلام دوست عزیز
کاش یکی پیدا می شد دست من را هم میگرفت .
یکی پیدا نمی شه نصب sql را بر روی شبکه به طور کامل توضیح بده .
شاعر میگه : بده دستی که دستی را بگیرم .
بابا بی خیال .
دست ما هم بگیرید .
ضرر نمی کنید .
قربون همتون .

vadood
دوشنبه 18 خرداد 1383, 16:45 عصر
به نظر می رسه شما مجوز های لازم برای نصب برنامه یا حتی ریختن فایل بر روی اون سیستم را نداری.

وفایی
دوشنبه 18 خرداد 1383, 18:47 عصر
من یکی کم کم دارم عاشق این جواب دادن vadood می شم .
لااقل یه جاهایی از نخ را به ما نشون بدید .
این سر نخی که شما می دید هنوز نگرفتیم در رفته .
ولی جدی میگم به خودم افتخار می کنم که حدود یک سال و اندی است که با سایت برنامه نویس آشنا شدم . البته ببخشید حضورم در پست ها چشمگیر نیست . ولی از مشتریان دائمی برنامه نویسم .
قربون هرچی آدم با معرفته .

vadood
دوشنبه 18 خرداد 1383, 19:45 عصر
لااقل یه جاهایی از نخ را به ما نشون بدید
برای نصب برنامه روی یه کامپیوتر باید مجوز مناسب داشته باشید! مثلا عضو گروه Adminisrators روی یک کامپیوتر باشین یا اگر domain دارین به هر حال باید مجوز های مربوطه را داشته باشین

وقتی به یه کامپیوتر وصل می شین اون مجوز ها رو ازتون می خواهد، از طریق گرفتن یوزرنیم و پسورد شماست که می فهمه کی هستین و چه کاری می تونین بکنین

اگه یوزر شما اجازه نداره چیزی نصب کنه، نمی تونین SQL server هم نصب کنین، پس نحوه اتصالتون را به اون کامپیوتر روی شبکه بررسی کنین و ببینین آیا مشکل از Authentication هست یا نه

مثلا ببینین از administrative share می تونین استفاده کنین رو اون سیستم اصلا فایل کپی کنین یا نه