PDA

View Full Version : DBISAM

Mohammad_Mnt
دوشنبه 26 خرداد 1382, 11:13 صبح
اگه ممکنه دوستانی که با DBISAM کار کردن یه توضیحاتی در مورد اون بدن . :)

Mahdiseif
دوشنبه 26 خرداد 1382, 12:27 عصر
محمد جان

بین دوستان جناب کرامتی استاد این DBISAM میباشند
ولی مشکلت را مطرح کن تا بشه به آن ÷رداخت

Mohammad_Mnt
دوشنبه 26 خرداد 1382, 20:42 عصر
مشکلی ندارم ، چون اصلا نمی دونم چی هست :shock:

مهدی کرامتی
دوشنبه 26 خرداد 1382, 21:16 عصر
فرض کن میخواهی تو برنامه‌ات از Database استفاده کنی و از دست BDE و مشکلات نصب اون در دستگاه کاربر نهایی، خراب شده Alias ها، و ... و ....... و............ خسته شدی. در ضمن میخوای برنامه‌ات برای اجرا نیاز به هیچ DLL ای نداشته باشه و با فارسی و سورت آن هم سازش داشته باشه. و فرض کن بخواهی ساختن نسخه تحت شبکه برنامه‌ات هم بیش از 5 دقیقه برات وقت نگیره :shock: :!: :wink:

خوب اینجاست که DBISAM میگه سلام و داستان شروع میشه...

Dracula
دوشنبه 26 خرداد 1382, 21:20 عصر
آیا DBISAM رایگان هم سراغ دارید ؟
اگر نه ! قیمت نسخه موجود رو بفرمایید .

Mohammad_Mnt
سه شنبه 27 خرداد 1382, 00:43 صبح
لطفا و خواهشا از جواب دادن به صورت تلگرافی خودداری کنید :? یه توضیح کامل می خوام . تقریبا چه چیز شبیه مقاله ( لطفا به سایت های خارجی پاسکاری نفرمایید )
مثلا چطوری میشه اون رو به دست آورد ( من اصلا نمی دونم کامپوننت است یا یه برنامه یا ... :shock: ) چه کارهایی باید بکنی تا با فارسی مشکل نداشته باشه و از این صحبت ها 8)

سه شنبه 27 خرداد 1382, 12:40 عصر
سلام
والا همه از این dbisam تعریف کردن ولی این دیتابیس منو بیچاره کرد
3هفته پیش یه پروژه گرفته بودم برای اولین بار هم میخاستم dbisam رو امتحان کنم خلاصه از اینترنت و اونترنت utility و خود دیتابیس رو گرفتم نصب کردم برنامه رو نوشتم موقع تحولی دیدم روی هیچ کامپیوتری جز کامپیوتر خودم اجرا نمیشه
حالا 1000000000 تا بهانه شابدول عظیمی اوردم یه خورده تاریخ رو عقب انداختم تا ببینم چه باید کرد
راستی اگه کسی میدونه این مشکلو چه جوری باید حل کرد بهم بگه ثواب داره

Hidarneh
چهارشنبه 04 تیر 1382, 16:53 عصر
من هم یه مشگل دیگه باهاش دارم . چرا inner join اینقدر طول می کشه ؟ ( به طور وحشتناک طول می ده ) و چکار کنم تا بهتر بشه ؟( دو تا فایل که هر کدوم حدود 100 مگ هستن باید join بشن و فیلدهای مربوط کلید هم هستند )

مهدی کرامتی
جمعه 06 تیر 1382, 01:57 صبح
من هم یه مشگل دیگه باهاش دارم . چرا inner join اینقدر طول می کشه ؟ ( به طور وحشتناک طول می ده ) و چکار کنم تا بهتر بشه ؟( دو تا فایل که هر کدوم حدود 100 مگ هستن باید join بشن و فیلدهای مربوط کلید هم هستند )
بهتره این موضوع رو تو Newsgroup خود ElevateSoft.com مطرح کنید.

parhizkar2000
دوشنبه 12 آبان 1382, 22:40 عصر
آخه اینقدر از این Dbisam گفتید مارو تشنه کردید یکی بگه اینو از کجا دانلو کنم . :evil: