PDA

View Full Version : تولیدخروجی SWfاز یک انیمیشن ساخته شده در C#

jeeveh2000
سه شنبه 01 آبان 1386, 13:27 عصر
سلام خدمت همه دوستان
ما برنامه ای با زبان C# نوشتیم که به کمک داده هایی در پایگاه داده اطلاعات مربوط به آن انیمیشن را ذخیره کرده و بر اساس آن داده ها انیمیشن را تولید می کند(فی المثل برای یک آبجکت خاص ما مختصات آن را در لحظات مختلف ذخیره کرده و به کمک تایمرپشت سر هم نمایش می دهیم) پس انیمیشن ما برای نمایش نیاز به پایگاه داده دارد حال سوال اینجاست که چگونه میتوان این انیمیشن تولیدی را به فایلی مانند swf و یا نظایر آن تبدیل کرد تا قادر به نمایش آن درکامپیوترهای دیگرکه طبعا فاقد پایگاه داده هستند باشیم؟
به طور کلی آیا اصلا راهی برای تبدیل خروجیهای گرافیکی C# و یا انیمیشن های تولیدی در C# به فایل هایی نظیر swf وجود دارد یا خیر؟بدان معنی که بتوانیم انیمیشنی را که درC# ایجادکرده ایم به این نوع فایلها تبدیل کنیم
متشکرم.

PC2st
سه شنبه 01 آبان 1386, 17:07 عصر
تبدیل خروجی های گرافیکی سی# به فلش امکان پذیر نیست، مگر اینکه خودتون یک برنامه برای تبدیل بنویسید که برای اینکار باید فرمت فایلهای فلش رو بلد باشید. یا اینکه از برنامه ای استفاده کنید که بتونه عمل تبدیل رو انجام بده (من چنین برنامه ای ندیدم پس فکر کنم خودتون باید برنامه تبدیلش رو بنویسید!). یا اگر هم تونستید که کامپوننتی برای ایجاد فایلهای فلش از طریق دات نت رو پیدا کنید، دیگه نیازی به آشنایی با فرمت swf ندارید.

once4ever
چهارشنبه 02 آبان 1386, 12:45 عصر
یک کنترل برای دات نت هست که داخل دات نت میتونی انیمیشن swf بسازی و ذخیره کنی
کنترل جالبی هست.
(اگه کارت باهاش انجام دادی من رو هم خبر کن;) )

jeeveh2000
یک شنبه 13 آبان 1386, 13:33 عصر
میشه لطف کنید و آنرا به من معرفی کنید

hassan razavi
یک شنبه 13 آبان 1386, 13:52 عصر
لینکهای زیر میتونه خیلی کمکتون کنه :

http://www.codeproject.com/cs/media/swfdotnet-decompiler.asp
http://www.codeproject.com/cs/media/jpeg2swf.asp

jeeveh2000
شنبه 19 آبان 1386, 16:35 عصر
آقای رضوی عزیز از پاسخ شما ممنونم اما متوجه نشدم که چطور با کتابخانه SwfDotNet می توان انیمیشن از C# تولید کرد چرا که من تنها توانستم یک عکس را به swf تبدیل کنم و چیزی برای ایجاد انیمیشن که حاصل توالی چند عکس است پیدا نکردم:متفکر:

jeeveh2000
شنبه 26 آبان 1386, 15:59 عصر
کسی نیست جواب بده

once4ever
یک شنبه 27 آبان 1386, 16:02 عصر
نکته اول اینکه انتظار نداشته باشید محیطی شبیه فلش تو دات نت داشته باشید
نکته دوم اینکه این کامپوننت خیلی جامع هست و هرکاری تو فلش میتونید انجام بدید با اینم میشه انجام داد البته یکم سخت تر!
نکته سوم این برای برنامه نویسها هست پس برای ساختن یک حرکت ساده 5 6 تا خط کد احتیاج داره.
به این مثال که داخل خود این کامپوننت هم هست نگاه کن

jeeveh2000
یک شنبه 27 آبان 1386, 16:11 عصر
بسیار متشکرم
فقط ممنون میشم اگر بتونم کد این نمونه ای را که فرستادید ببینم

once4ever
یک شنبه 27 آبان 1386, 16:45 عصر
خواهش میکنم
اینم سورس

reza_m_n_65
دوشنبه 12 تیر 1391, 16:25 عصر
خواهش میکنم
اینم سورس
سلام این برنامه یک image رو جابجا میکنه. ولی میخوام بدونم اگه چندتا image داشته باشیم چطور میشه اونارو رو هم انداخت؟
من برای جواب این سوالم اینترنتو زیر و رو کردم