PDA

View Full Version : استفاده از پسورد administrator در برنامه نوشته شده توسط دلفی 5

delphi5
یک شنبه 06 آبان 1386, 15:25 عصر
سلام
احتیاج دارم تا به این folder روی File server رفته و فایلی رو بروی اون کپی یا حذف کنم ، اما چون user هام limit هستند و دسترسی ندارند نمیتونم این کار رو انجام بدم . کسی راه حلی به ذهنش میرسه ?

\\servername or Server IP\d$\foldername (file://\\servername or Server IP\d$\foldername)\

در ضمن نمی خوام اون فولدر رو Share کنم .

مرسی :لبخند:

ghabil
دوشنبه 07 آبان 1386, 00:04 صبح
طبیعتا راهی وقتی User دسترسی نداره نمیتونی در سطح سیستم عامل کاری بکنی دیگه ، اما میتونی مثلا یک سرویس بنویسی که با یک کاربر که دسترسی داره روی سرور نصب و اجرا بشه و بعد به اون سرویس کامند بفرستی برات این کار رو بکنه ، در غیر اینصورت باید منتظر معجزه باشی;)

dkhatibi
دوشنبه 07 آبان 1386, 07:02 صبح
شاید پسورد سرور را دارن!

Bahmany
دوشنبه 07 آبان 1386, 07:51 صبح
سلام
شما برای هر نوع کپی بروی کامپیوترهای دیگر نیاز به مجوز سیستم عامل داری.
اگه این سرور سرویس ftp داشته باشه کار راحتر میشه اون موقه شما می تونید با یک برنامه ساده Indy فایل هاتون رو بوسیله وارد کردن اطلاعات کاربر کپی کنید

delphi5
پنج شنبه 17 آبان 1386, 10:47 صبح
من پسورد administrator را دارم . میخوام در برنامه از اون استفاده نم . اما نمیدونم چطور باید این کار رو بکنم

delphi5
پنج شنبه 17 آبان 1386, 11:24 صبح
آقای بهمنی و مثالی در این مورد دارید یا میتونید راهنمائی کنید

hedayat
دوشنبه 12 آذر 1386, 11:01 صبح
منم دقیقا همین مشکل رو دارم
اطلاعات برنامه در مسیری است که فقط برای user خاصی Share شده که کاربر پیش فرض امکان دسترسی به آن شاخه Share شده روی سرور را ندارد.
می خوام بدونم راهی وجود داره که بتونم از درون برنامه Username و pasword اون شاخه رو بزنم و وارد اون بشم ؟؟؟ :متفکر::متفکر::متفکر:

delphi5
دوشنبه 12 آذر 1386, 12:56 عصر
دوست عزیز مشکل من با Indy حل شد . تو هم میتونی امتحانش کنی !

hedayat
سه شنبه 13 آذر 1386, 11:45 صبح
دوست عزیز مشکل من با Indy حل شد . تو هم میتونی امتحانش کنی !

می شه یکم بیشتر و دقیقترتوضیح بدی !!!
منظورت کدام Component از indy هاست و چگونه :تشویق::تشویق::تشویق:

delphi5
سه شنبه 13 آذر 1386, 11:50 صبح
از ftp استفاده کن . توی مثالهای خودش خیلی کامل و جامع توضیح داده شده است