PDA

View Full Version : فرم گزارشات

اوبالیت به بو
یک شنبه 06 آبان 1386, 15:58 عصر
سلام بچه ها:
بچه ها یه سوال داشتم اونم اینه که من دارم برایه یه کتاب خونه برنامه می نویسم و به نظر خودم کامل ترین برنامه کتابخونه می تونه باشه.حالا من یه قسمتی برایه این برنامه در نظر گرفتم به اسم "گزارشات". حالا مدیر وقتی وارد فرم گزارشات میشه دو تا انتخاب داره:
1- گزارشات دانش آموزان
2- گزارشات کتابهای آرشیو
که با کلیک رویه هر کدوم از دکمه ها فرم مخصوص خودش باز میشه. حالا سوال من اینه که:
1- به نظر شما تویه فرم گزارشات مدیر باید از چه چیزهایی گزارش بگیره (کامل برام بگید)
2- تویه فرم گزارشات از کتابهای آرشیو از چه چیزهایی باید گزارش گرفت (کامل برام بگید)
خیلی از لطفتون ممنون:قلب::قلب:

mf_engineer
یک شنبه 06 آبان 1386, 16:16 عصر
خب به نظر من توی گزارشات از دانش اموزان باید یک سری اطلاعات کامل از لیست دانش اموزانی که عضو هستند و اینکه کی عضو شدن ,تاریخ عضویت , تعداد کتابهایی که گرفتن, کی بردن و کی پس اوردن , اخرین کتابی که گرفتن, شهریه سالانه رو دادن یا نه و از این قبیل
برای کتابهای ارشیو هم باید , انواع کتابها, در هر نوعی چند نوع کتاب هست؟ , از هر کتابی چندجلد هست , کتابهای کهنه , کتابهای سالم, کتابهای اهدایی و غیره...

خیلی شد نه؟؟

MMR_1344
یک شنبه 06 آبان 1386, 16:53 عصر
فکر میکنم تعیین اینکه توی فرم اطلاعات چی رو نشون بده بستگی به اطلاعات ورودی داره یعنسپی تو برای هر کتاب چه اطلاعاتی رو وارد کرد و توی فایلت چه اطلاعاتی وجود داره و یا برای دانش آموزان هم همینطور

اوبالیت به بو
یک شنبه 06 آبان 1386, 20:26 عصر
جدول کتاب ها:
1- شماره مسلسل 2- شماره کتاب 3- نام کتاب 4- نامو نام خانوادگی مولف 5- تعداد جلد 6- شماره جلد 7- موضوع کتاب 8-زبان کتاب 9-نام مترجم 10- تاریخ انتشار 11- ناشر 12- قیمت 13-شابک 14- ثبت شده در تاریخ...
جدول دانش آموزان:
1- نام 2- نام خانوادگی 3- نام پدر 4-تاریخ تولد 5- شماره دانش آموزی 6-شماره شناسنامه 7- رشته 8- پایه 9-تاریخ عضویت 10- شماره کارت (البته خواستم عکس رو هم به برنامم اضافه کنم که برخی دوستان این کار باعث پایین اومدن سرعت بانک اطلاعاتی میشه که صرف نظر کردم.)
**البته بگم که من دو تا فرم جستجویه جداگانه (1- جستجوی کاربران 2- جستجویه کتابها)
رو در نظر گرفتم و کاراون تمام شده و الان فقط گزارش گیریش مونده. از دوستان می خوام که بازم کمکم کنن.
میسی میسی:بوس::قلب::بوس::قلب:

mf_engineer
یک شنبه 06 آبان 1386, 22:27 عصر
خب شما بسته به نیاز برنامه و چیزی که از شما خواستن از همون چیزهایی که بالا نوشتین می تونین توی گزارشات استفاده کنین