PDA

View Full Version : تعداد فرم زیاد و زمان Build زیاد

Happy_davood
جمعه 11 آبان 1386, 17:00 عصر
سلام
نمیدونم مطرح کردن این سئوال اینجا درست باشه یا نه !؟ به هر حال .
پروژه ای که روش کار می کنم نزدیک 250 تا فرم داره به همین خاطر زمان Build کردن خیلی زیاد شده و هر بار که یه F6 یا F5 میزنم باید کلی صبر کنم .

میشه کاری کرد که فقط قسمتی از پروژه یا فقط چند تا namespace مشخص و یا فقط تغیرات Build بشند ؟ خلاصه راحتتر کار کرد !

اَرژنگ
شنبه 12 آبان 1386, 03:13 صبح
سلام
نمیدونم مطرح کردن این سئوال اینجا درست باشه یا نه !؟ به هر حال .
پروژه ای که روش کار می کنم نزدیک 250 تا فرم داره به همین خاطر زمان Build کردن خیلی زیاد شده و هر بار که یه F6 یا F5 میزنم باید کلی صبر کنم .

میشه کاری کرد که فقط قسمتی از پروژه یا فقط چند تا namespace مشخص و یا فقط تغیرات Build بشند ؟ خلاصه راحتتر کار کرد !
خیر، یک پروژه کامل بیلد میشه، ولی اگر یک پروژه را به چند تا اسمبلی تقسیم کنید میتوانید هر کدام را جدا جدا بیلد کنید.

Happy_davood
شنبه 12 آبان 1386, 19:11 عصر
ایکاش بگید چه طوری میشه همین کار رو انجام داد .
مرسی از شما

mehdi.mousavi
شنبه 12 آبان 1386, 20:02 عصر
ایکاش بگید چه طوری میشه همین کار رو انجام داد .
مرسی از شما

سلام.
سیستم رو به "Sub System" های کوچکتری تقسیم کنید. بعنوان مثال در یک سیستم هتلداری، سیستم رو به زیر سیستم انبار، آشپزخانه، ورود/خروج و ... تقسیم کنید و سپس هر sub-system رو بصورت جداگانه (از دید UI) طراحی کنید.

پاورقی:
زمانیکه از VC++ 6.0 استفاده میکردم، نرم افزاری بود که اجازه استفاده از Idle Time سیستمهای دیگه رو برای کامپایل کردن برنامه به من میداد. در نتیجه مدت زمان کامپایل یه برنامه به شدت کاهش پیدا میکرد. جستجو کنید شاید چنین محصولی برای C# هم وجود داشته باشه.

hdv212
شنبه 12 آبان 1386, 21:04 عصر
با توجه به صحبت mehdi6755 عزیز میتونی برای هر قسمت، پروژه ی مجزا بسازی و در آخر همه رو تحت یه پروژه بیاری و همه رو Build کنی، ولی حواست به NameSpace ها باشه، چون باید اونها رو به پروژه ات Add کنی.

اَرژنگ
یک شنبه 13 آبان 1386, 01:55 صبح
یکی از استادان اینجا یک مقاله در مورد ساختن پلاگین آرکیتکچر دارد، بهترین روش به نظر من همین روش است. هر فرمتان را میتوانید تبدیل به یک بلاگین کنید و هر وقت نیاز شد بیلد و یا لود میکنید ، هم زمان بیلد میره بائین و هم زمان لود شدن برنامه.