PDA

View Full Version : نقاطی مشخص روی تصویر به شکل خاص

hamed_bostan
چهارشنبه 16 آبان 1386, 15:46 عصر
باسلام به دوستان . یه تاپیک مشابه هم ایجاد کرده بودم اما اینبار مشکل یه چیز دیگه هست . فرض کنیم من یه نقشه دارم مربوط به یه شهر که توی یه picturebox نمایش میدم . نقشه خامه و من می خوام هتل ها رو با یه ایکن خاص حالا از هر فرمتی که میشه مثلا .ico یا .gif یا .. فرقی نمیکنه روی نقشه در نقاط خاص نشون بدم. و ضمنا این قابلیت رو هم بهش بدم که کاربر با کلید روی اون ایکن کد مربوط به اون هتل رو ببینه که مثلا شماره رکورد درج اون هتل یا رستوران در اون شهره . ممنون میشم روش کار و یا ساده ترین روش رسیدن به این هدف رو اگه کسی قبلا این کار رو کرده بهم بدین .

در ضمن میخوام بتونم این قابلیت رو به برنامه بدم که اگه کاربر خواست بتونه ایکن همه هتل ها رو حذف کنه ولی رستوران ها رو ببینه . (توجه:ایکون ها باهم فرق دارن، نوع اماکن هم با هم فرق دارن)

مثل این:

http://www.codeproject.com/showcase/SpatiallyAware.asp

ممونم

hamed_bostan
پنج شنبه 17 آبان 1386, 09:23 صبح
کسی راه حلی نداره؟ روشی ؟ نمونه ای؟ لینکی ؟

amirsajjadi
پنج شنبه 17 آبان 1386, 14:50 عصر
با سلام
ببین برنامه پست 7 بدردت میخوره
خودم نوشتم اگه ایرادی داشت بگو تا برطرفش کنم
این برنامه سه تا Property داره
Type:شکل (دایره ، چند ضلعی و ...) را مشخص میکنید
PictureBackGround:عکس پشت زمینه رو مشخص میکنید
PointArray:در صورتی که Type رو از نوع چند ضلعی انتخاب کردید این Property رو مقدار بدید
-----------------
رویداد ClickOne هم وقتی روی شی کلیک میشه فراخوانی میشه

hamed_bostan
پنج شنبه 17 آبان 1386, 17:34 عصر
جناب سجادی ممنون اما میشه در مورد این dll یه توضیح مختصری بدین . اصلا چطوری میشه ازش استفاده کید؟
ممنون

amirsajjadi
پنج شنبه 17 آبان 1386, 23:22 عصر
با سلام خدمت شما
این کامپوننت رو تو پروژت Add کن بعد میتونی اونو روی نقشه ای که داری قرار بدی و نوع اونو مثلا از نوع دایره بگیری ، سایز اونو کوچیک کن (به اندازه دلخواه) و بقیه توضیحات رو تو پست قبلی دادم
اگه بازم مشکلی بود بگو تا برنامشو برات بزارم

hamed_bostan
شنبه 19 آبان 1386, 13:50 عصر
خوب این dll که من نتونستم ازش استفاده کنم . سورس هم که نداشت ببینیم توش چه خبره و .. کسی دیگه راه حلی نداره؟
کسی تا حالا این کار رو کرده یا روشی پیشنهاد میکنه؟
ممنون

amirsajjadi
شنبه 19 آبان 1386, 23:36 عصر
با سلام
ببین این مثال رو گذاشتم بدردت میخوره.

hamed_bostan
دوشنبه 21 آبان 1386, 01:45 صبح
جناب سجادی اگه ممکنه سورس این dll روهم بذارین تا بتونی» تغییرات دلخواه رو هم روی اون اعمال کنیم و بهینه اش کنیم . ممنون

amirsajjadi
دوشنبه 21 آبان 1386, 09:13 صبح
با سلام
اینم سورس HotDot.DLL