PDA

View Full Version : ماشین حساب

dady_jabery17
پنج شنبه 17 آبان 1386, 18:13 عصر
با سلام
یک برنامه ماشین حساب میخواهم !
با متغیر های سراسری ! اگر کسی می تونه کمک کنه!

Batman
پنج شنبه 17 آبان 1386, 19:20 عصر
با سلام
قبلا من خودم یه نمونه برنامه آپلود کردم جستجو کنید اگر پیدا نکردید Pm بزنید تا براتون به آدرس پست الکترونیکیتون بفرستم
موفق باشید

SYNDROME
جمعه 18 آبان 1386, 09:03 صبح
یک برنامه ماشین حساب میخواهم !
با متغیر های سراسری ! اگر کسی می تونه کمک کنه!

به نظر من دوستمان پروژه برای ارائه به دانشگاه و یا مدرسه نیاز دارد.

قبلا من خودم یه نمونه برنامه آپلود کردم جستجو کنید اگر پیدا نکردید Pm بزنید تا براتون به آدرس پست الکترونیکیتون بفرستم

با احترام خدمت Batman گل
ولی بهتر نیست به جای دادن ماهی به دوستمان ماهی گیری یاد بدیم؟
موفق باشید

sara_np
جمعه 18 آبان 1386, 14:16 عصر
با سلام
امیدوارم این برنامه به دردتون بخوره و مشکلتونو حل کنه

Valadi
جمعه 18 آبان 1386, 15:59 عصر
دوستان این شکل سوال و درخواست ها بیانگر پروژه دانشجویی است و ما نباید لقمه آماده به کسی بدهیم اما باید کمکشون کنیم

به نظر من نباید این عزیزی که سورس ماشین حساب را در این تاپیک قرار می داد

ضمنا سورس ماشین حساب کار سختی نیست در 5 دقیقه میشه جمع و جورش کرد

موفق و موید باشید

sara_np
شنبه 19 آبان 1386, 13:28 عصر
دوستان این شکل سوال و درخواست ها بیانگر پروژه دانشجویی است و ما نباید لقمه آماده به کسی بدهیم اما باید کمکشون کنیم

به نظر من نباید این عزیزی که سورس ماشین حساب را در این تاپیک قرار می داد

ضمنا سورس ماشین حساب کار سختی نیست در 5 دقیقه میشه جمع و جورش کرد

موفق و موید باشید

راستش این دوستمون سوالی نپرسیدن که بخوایم کمکشون کنیم .بعدشم من که سورس و نذاشتم که این دوستمون دقیقا همین سورسو بخوان برای پروزه شون تحویل بدن. گفتم شاید تو نوشتن برنامه بهشون کمک کنه. ضمنا درسته نوشتن سورس ماشین حساب کار سختی نیست.ولی شما تنها به خودتون نگاه نکنید شاید شما بتونید در 5 دقیقه جمع و جورش کنید. بهتر ه بقیه دوستانو هم در نظر بگیرین.
موفق با شید.

SYNDROME
شنبه 19 آبان 1386, 18:09 عصر
ولی شما تنها به خودتون نگاه نکنید شاید شما بتونید در 5 دقیقه جمع و جورش کنید. بهتر ه بقیه دوستانو هم در نظر بگیرین.

دوست عزیز گفته های شما درست است ولی به این نکته توجه کنید که همه ما از اول برنامه نویس نبودیم و از همین کارهای کوچک شروع کردیم و حالا اینجا ایستادیم.
موفق باشید

Valadi
شنبه 19 آبان 1386, 21:14 عصر
عزیزان sara_np و علی جان

من که گفتم نباید سورس قرار می دادید (به قول چینی ها ) ما باید ماهگیری یاد بدیم نه اینکه ماهی بگیریم بدیم به دستشان این بود
پروژه ماشین حساب دیگه در دانشگاهها تکراری شده است اگر در گوگل سرچ کن شاید n تا سورس با امکانات متفاوتی پیدا کنه

ولی شما تنها به خودتون نگاه نکنید
وقتی شما می فرمایید آخه ماشین حساب خداوکیلی چیز سختیه؟ یک مقدار فکر بقیه ش حله!!!!

همه ما از اول برنامه نویس نبودیم و از همین کارهای کوچک شروع کردیم و حالا اینجا ایستادیم.

من هم با حرف شما موافقم اما نه سوال و درخواست به این آسانی