PDA

View Full Version : نسخه کامل و رایگان نرم افزار ضیافت الله

tehranchi
یک شنبه 20 آبان 1386, 10:58 صبح
با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن، تیم نرم افزاری موج موبایل با همکاری وزارت ارشاد اسلامی در صدد تولید و توزیع نرم افزار ویژه ماه مبارک رمضان به نام ضیافت الله در این ماه عزیز بر آمد لذا با عنایت به استقبال بی نظیر دوستان و هموطنان عزیز و هماهنگی های بعمل آمده آنرا به صورت رایگان در سایت www.mobiliha.com (http://www.mobiliha.com) جهت دانلود قرار دادیم.

این نرم افزار مشتمل بر :
ادعیه روزانه ماه رضمان به صورت صوتی همراه با ترجمه و اعمال ویژه این ماه
ادعیه های جوشن کبیر ، توسل ، افتتاح ، کمیل ، عهد ، فرج ، ندبه ، سمات ، سحر ، ابوحمزه ثمالی ، ایام هفته ، زیارت عاشورا و آل یاسین
احادیث و روایات مرتبط به این ماه عزیز
توانایی جستجوی منویی به صورت تمام گرافیکی و مستقل از زبان گوشی
و ...

امیدوارم خشتون بیاد .... از نظراتون استقبال می کنیم.

tehranchi
پنج شنبه 02 اسفند 1386, 18:01 عصر
با سلام خدمت شمادوستان

از همه خواهش می کنم در جهت اعلام نظرات خودتون اقدام و از هیچ کمکی به این بنده حقیر دریغ نفرمائید

با تشکر

rezaTavak
جمعه 03 اسفند 1386, 01:12 صبح
بدون سورس اینجا نظر؟!؟

handinux
جمعه 03 اسفند 1386, 11:04 صبح
دوست من اینجا فروم برنامه نویسی است نه معرفی app لذا شایسته است برای جویا شدن نظرات توسعه دهندگان آن را به صورت متن باز منتشر کنید.متشکرم

tehranchi
شنبه 04 اسفند 1386, 09:59 صبح
اظهار نظر در مورد محتوی و نمای و قابلیتهای یک نرم افزار چه ربطی یه سورس داره ؟

فکر نمی کنید یخورده از هم دور بود این مطلب ؟

من نظرسنجی درمورد این دست کارها و محتواشون و نماشون و قابلیتهاشونو مد نظر قرار دادم ولی شما دو دوست عزیز نمی دونم بر چه اساسی قبل اظهار نظر طلب سورس می کنید ...

این اصلا معقول نیست

handinux
شنبه 04 اسفند 1386, 11:38 صبح
دوست عزیز اگر می خواهید راجع به محتوی و نمای برنامه نظرات را جویا شوید این کار را در هر جای دیگر می توانید انجام دهید حتی در خیابان می توانید از یکی دو نفر که ممکن است هیچ اطلاعی از برنامه نویسی نداشته باشند یا مثلا از یک روحانی بخواهید که محتوی را بررسی کند.
وقتی در چنین جایی بحث مطرح می کنید باید ...
متشکرم.

tehranchi
چهارشنبه 08 اسفند 1386, 09:15 صبح
دوستان چرا Poste قبلی بنده رو پاک کردن ؟