PDA

View Full Version : اجرا نشدن فایل exe برنامه از روی شبکه

alirzn
چهارشنبه 23 آبان 1386, 07:08 صبح
با سلام
فایل exe برنامه از روی شبکه اجرا نمی شه. من فلدر debug رو share کردم و می خوام از روی client ها اجراش کنم اما اجحرا نمیشه و error میده. ولی وقتی روی هارد کامپیوتر کپی میشه بصورت local اجرا میشه. مشکلش چیه؟
ممنون میشم کمکم کنید.

dr_csharp
چهارشنبه 23 آبان 1386, 09:04 صبح
اینکارتون درست نیست بهتره یه برنامه با قابلیت Client - Server بنویسید ...
فکر میکنم بهتره شما webShare مربوط به فایل debug خودتون را فعال کنید . ضمنا فایروال سیستمتون ممکن اجرای فایل را Block کنه .

small_programmer
چهارشنبه 23 آبان 1386, 11:42 صبح
مشکل سکیوریتی دات نت ه.
ولی اگه می خواهید اینکارو بکنید باید برید NET Framework Configuration. و اونجا برنامتون رو معرفی کنید یا به همه برنامه ها از شبکه اجازه اجرای کامل بدید
یا علی

alirzn
پنج شنبه 24 آبان 1386, 07:05 صبح
این کارو روی server باید انجام بدم یا روی تمام client ها. میشه دقیق بگید چه کار باید بکنم؟
این کار عملی هست؟>

مشکل سکیوریتی دات نت ه.
ولی اگه می خواهید اینکارو بکنید باید برید NET Framework Configuration. و اونجا برنامتون رو معرفی کنید یا به همه برنامه ها از شبکه اجازه اجرای کامل بدید
یا علی

ali_kolahdoozan
پنج شنبه 24 آبان 1386, 08:45 صبح
چرا این کار رو میکنید . اگر دیتا بیس دارید اون رو share کنید وگر نه exe ها روی کلاینتها بزارید . این عمل شما در شبکه توجیه نداره مگر اینکه دلیل خاصی داشته باشید

small_programmer
پنج شنبه 24 آبان 1386, 09:48 صبح
باید روی تمام clientها این کار رو بکنید.
بله قبلا انجام دادم.
(البته حرف دوستمون ali_kolahdoozan رو هم تایید می کنم)

alirzn
پنج شنبه 24 آبان 1386, 09:53 صبح
این کارو کردم. یعنی sql روی server هست و کلاینت ها هم به اون وصل میشن. اما می خوام فایل exe برنامه رو هم روی شبکه share کنم.

چرا این کار رو میکنید . اگر دیتا بیس دارید اون رو share کنید وگر نه exe ها روی کلاینتها بزارید . این عمل شما در شبکه توجیه نداره مگر اینکه دلیل خاصی داشته باشید