PDA

View Full Version : درخواست نمونه

artmissoft
چهارشنبه 23 آبان 1386, 21:21 عصر
:کف:با سلام و عرض خسته نباشید
من یک برنامه نویس جاوا هستم و توی یک پروژه به مشکل خوردم که از شما یک کمک کوچیک میخوام.

من یه برنامه با فرمت exe یا ... میخوام که با اجرای اون کلید enter زده بشه یعنی وقتی برنامه رو اجرا کردی برنامه باز و بعد از 1 ثانیه بسته شه و اگه مثلا تو word برنامه اجرا شد = زدن کلید اینتر باشه یعنی یک سطر بییام پایین ...

خلاصه اینکه یه enter نرم افزاری میخوام.
اگه کمک کنید ممنونتون میشم.:لبخند:

vcldeveloper
پنج شنبه 24 آبان 1386, 01:15 صبح
من یک برنامه نویس جاوا هستم و توی یک پروژه به مشکل خوردم که از شما یک کمک کوچیک میخوام.
اینجا بخش دلفی هست، برادر!!

من یه برنامه با فرمت exe یا ... میخوام که با اجرای اون کلید enter زده بشه یعنی وقتی برنامه رو اجرا کردی برنامه باز و بعد از 1 ثانیه بسته شه و اگه مثلا تو word برنامه اجرا شد = زدن کلید اینتر باشه یعنی یک سطر بییام پایین ...
Handle پنجره ایی که Active هست رو بدست بیار و یک پیام WM_KEYDOWN بفرست که مقدار Virtual Key آن VK_RETURN باشه.

بحث را در بخش جاوا دنبال کنید، نه بخش دلفی!

artmissoft
پنج شنبه 24 آبان 1386, 17:35 عصر
:کف:جناب آقای علی کشاورز مدیر انجمن:

آقا من اگه تو بخش جاوا به نتیجه ای میرسیدم که دست به دامن شما نمیشدم و وقت شما رو نمیگرفتم با جاوا اسکریپت همچین کاری تقریبا نشدنی هست.

بابا برای شما که کاری نداره تو رو خدا کارمو راه بندازین من از دلفی سر در نمیارم که برام توضیح میدین لطفا برام فایل exe شو بزارین.

ببینید یه برنامه ساختم که به message های ارسال شده به yahoo messenger پاسخ میده و تا اینجا پیش رفتم که متن مورد نظرم به text box یاهو میره ولی برای ارسال یا باید روی send کلیک کرد یا کلید Enter رو از روی کیبورد فشار داد حالا از شما یه برنامه می خوام که با اجراش این متن send بشه یعنی کلید enter زده بشه خواهش میکنم کمک کنید الان 6 روزه پروژه ی من لنگ همین یک مورده.

vcldeveloper
جمعه 25 آبان 1386, 01:40 صبح
آقا من اگه تو بخش جاوا به نتیجه ای میرسیدم که دست به دامن شما نمیشدم و وقت شما رو نمیگرفتم با جاوا اسکریپت همچین کاری تقریبا نشدنی هست.
من نگفتم از جاوا اسکریپت استفاده کنید! شما گفتید برنامه نویس جاوا هستید، گفتم سوالتون رو در بخش جاوا مطرح کنید.

تو رو خدا کارمو راه بندازین من از دلفی سر در نمیارم که برام توضیح میدین
اینایی که گفتم ربطی به دلفی نداشت، مربوط به ویندوز بود.
با استفاده از API های ویندوز می تونید:
1- Handle پنجره Active را بدست بیارید: GetForegroundWindow
2- یک پیام به پنجره مربوطه ارسال کنید: PostMessage
3- پیام باید WM_KEYDOWN باشه و کد کلید اینتر (VK_RETURN) را ارسال کنه.
نتیجه اش میشه این:

PostMessage(GetForegroundWindow,WM_KEYDOWN,VK_RETU RN,0);
که ربطی به دلفی نداره و در آن از API ویندوز استفاده شده.

حالا اینکه چطور میشه در جاوا از API ویندوز استفاده کرد را برید در بخش جاوا بپرسید!