PDA

View Full Version : سئوال در خصوص بخشی از Install Shield X

Morteza soroshnia
دوشنبه 28 آبان 1386, 08:33 صبح
با سلام
در قسمتApplication Redistributablesگزینه مربوط به Crystal Report 8.5
1) آیا این گزینه،کریستال ریپورت C#2005 را پشتیبانی می کند در غیر اینصورت چه باید کرد ؟
2)هنگامی که Yes را انتخاب می کنیم چطور باید تنظیمات پنجره های ظاهر شده را انجام دهیم؟
لطفا دقیق جواب دهید با تشکر از شما دوست عزیر

alirzn
دوشنبه 28 آبان 1386, 21:03 عصر
اگر install shield که نصب کرده باشی object مربوط به crystall report هم داشته باشه مشکلی نداره و میتونی این کارو بکنی

با سلام
در قسمتApplication Redistributablesگزینه مربوط به Crystal Report 8.5
1) آیا این گزینه،کریستال ریپورت C#2005 را پشتیبانی می کند در غیر اینصورت چه باید کرد ؟
2)هنگامی که Yes را انتخاب می کنیم چطور باید تنظیمات پنجره های ظاهر شده را انجام دهیم؟
لطفا دقیق جواب دهید با تشکر از شما دوست عزیر

jeeveh2000
یک شنبه 11 آذر 1386, 15:16 عصر
سلام
متاسفانه باید بگم پاسخ آقای alirz به نظر صحیح نمی آید.
من هم دقیقا همین مشکل را دارم برای حل آن بایستی فایل msi مربوط به crystal رو که می توانی آن را در پوشه زیر پیدا کنی:
Your Vs.net 2005 folder\SDK\v2.0\BootStrapper\Packages\CrystalRepor ts
در کامپیوتر مقصد اجرا کنی حال مشکل من دقیقا همین جا مطرح می شود که چطور می توانم این فایل msi را در پروژه install shield که می سازم فراخوانی کنم تا بعد از کپی فایلهایم آن اجرا شود.
مثلا دنبال یک چیزی می گردم مثل LaunchAPP (متاسفانه تاجاییکه من اطلاع دارم این تابع فایل های exe را اجرا میکند) بنابراین به چیزی مشابه نیاز دارم تا فایل های msi را فراخوانی کند .
متشکرم

manitack
یک شنبه 11 آذر 1386, 18:14 عصر
بهترین کار Update کردن Install Shield از Internet است.البته فقط بخش مورد نظر.

jeeveh2000
سه شنبه 13 آذر 1386, 12:38 عصر
متشکرم
اما برام جالبه بدونم چطور میشه توی یک پروژه installshield یک فایل msi دیگر را برای اجرا و نصب فراخوانی کرد.کسیهست که جواب بده ؟
(دقت کنید فایل msi نه msm)