PDA

View Full Version : ایجاد فایل خارج از SQL

MMR_1344
شنبه 03 آذر 1386, 16:50 عصر
دوستان عزیز سلام

من میخوام خارج از محیط SQL فایلی رو ایجاد کنم
توضیح : اینکه من اگر بدون استفاده از SQL بخوام مثلاً با زبان وی بی فایلی تحت SQL ایجاد کن چگونه امکان پذیر است؟
باری این فایل چگونه میتوان ستون معرفی نمود؟
و همچنین اگر بخواهیم تعداد ردیفهای آن را افزایش دهیم چگونه ممکن است ؟
با تشکر از تمامی دوستان

AminSobati
شنبه 03 آذر 1386, 23:32 عصر
دوست عزیزم با توضیحات شما به نظر میرسه از SQL Server مثل FoxPro قصد دارین استفاده کنین! در SQL Server هر جدول یک فایل نمیشه. اول باید دیتابیس بسازین که میتونه از چند فایل تشکیل شده باشه. جداول شما در این فایلها قرار میگیرند.

MMR_1344
سه شنبه 06 آذر 1386, 06:27 صبح
با تشکر از دوست عزیز جهت پاسخ
اما دوست مهربان من اول باید دیتا بیس اولیه رو بسازم تا بعد بتونم اون رو به تعداد زیادی فایل تقسیم کنم
من میخوام خارج از SQL یک دیتا بیس بسازم بعد براش فایلها یا کتابخانه ها رو معرفی کنم

MMR_1344
چهارشنبه 07 آذر 1386, 11:58 صبح
دوست عزیز امکان پاسخگوئی وجود داره یا نه ؟؟؟؟؟؟

AminSobati
چهارشنبه 07 آذر 1386, 12:30 عصر
دیتابیس خارج از SQL؟ دیتابیس زمانی قادر به سرویس دهی هست که تحت SQL Server کار کنه. به هر حال... دستور ساخت دیتابیس این هست CREATE DATABASE MyDB و برای جزئیات بیشترش به Books Online رجوع بفرمایید

MMR_1344
دوشنبه 12 آذر 1386, 15:54 عصر
دوست عزیز من این رو یاد گرفتم که اگر درون SQL بخوام فایلی رو بسازم میتونم از دستور زیر استفاده کنم
mysql > CEATA DATABASE myFileName; حالا اگر بخواهم از خارج این دستور ور برای SQL بفرستم آیا ممکنه اون ساخته بشه

با عرض پوزش چون من برنامه SQL رو در کامپیوترم ندارم مزاحم شدم
متشکر

AminSobati
دوشنبه 12 آذر 1386, 22:42 عصر
شما از روشهای مختلف ممکنه به SQL Server متصل بشین و دستور ارسال کنین. مثلا OSQL.EXE یا SQLCMD.EXE برنامه هایی هستند که به کمک اونها از Command Prompt هم میتونین دستور ارسال کنین

MMR_1344
سه شنبه 13 آذر 1386, 06:15 صبح
دوست عزیز از راهنمائیت متشکرم