PDA

View Full Version : ادیت کردن CCD Image

baambooli
پنج شنبه 15 آذر 1386, 00:23 صبح
سلام
من یک CCD Image روی هارد دارم که قفلش کرده اند و با آنکه به راحتی با
clonecd virtual drive میشه اون را خواند و اجرا کرد ولی با ultra iso و winiso نمی شه اون را باز و ادیت کرد
میخوام یک فایل را در این ایمیج پاک کنم یا طوری خراب کنم که کار نکنه. آیا دوستان راه حلی بلدند؟

sinpin
پنج شنبه 15 آذر 1386, 01:47 صبح
سلام
من یک CCD Image روی هارد دارم که قفلش کرده اند و با آنکه به راحتی با
clonecd virtual drive میشه اون را خواند و اجرا کرد ولی با ultra iso و winiso نمی شه اون را باز و ادیت کرد
میخوام یک فایل را در این ایمیج پاک کنم یا طوری خراب کنم که کار نکنه. آیا دوستان راه حلی بلدند؟

معمولا برای اینجور قفلها تا اونجا که من دیدم ؛ روی cd یک virtual session یا یک virtual track (فکر میکنم با نام : Track0) ایجاد میکنن که گاهی باعث میشه بعضی از برنامه های رایت اونا رو حتی بعنوان Audio CD تشخیص بدهند.
من قبلا با استفاده از نرم افزار IsoBuster میومدم و فقط Track1 رو بصورت ISO ایمیج میگرفتم و بعد هر کاری میخواستم میتونستم باهاش بکنم.

SadeghPM
یک شنبه 01 اردیبهشت 1387, 10:45 صبح
این حالت توی سی دی های یک شرکت کامپیوتری هم هست... که روی ترک هاش حساسه و شما نمی تونین به این صورت که فقط ترک صفر رو استخراج کنین و بعدش رایت کنین...البته این شرکت هم به دلیل این که دو فایل شبه ویروس توی سیستم کاربر میزاره و همیشه این دو فایل در حال اجرا هستن و نمی گذارند که کاربر برنامه رایت سی دی یا رجیستری ویندوز رو باز کنه!! محکوم به شکست است!!!