PDA

View Full Version : عدم اجرای دلفی بدون صدور پیغام خاص

ali_divsalar
پنج شنبه 15 آذر 1386, 18:44 عصر
سلام. یه اشکالی برای یکی از component ها پیش اومده بود که رفتم اونو درست کنم، نا خواسته از دلفی خارج شدم و حالا هر کاری می کنم نمی تونم وارد دلفی بشم. نمی خوام مجددا دلفی رو نصب کنم هر چند ممکنه با نصب مجدد هم ، همچنان مشکل حل نشه.
البته امکان جستجوی سوال مشابه وجود نداشت و ناچارا این سوال رو مطرح کردم

Mohammad_Mnt
پنج شنبه 15 آذر 1386, 19:20 عصر
کدوم کامپوننت؟ چی کارش کردی؟ پیام خطا چیه؟ ............ !!!

ali_divsalar
پنج شنبه 15 آذر 1386, 20:44 عصر
کدوم کامپوننت؟ چی کارش کردی؟ ............ !!!

Fcalendr که از دوستان همین سایت گرفتم. و دوسالیه که استفاده می کنم و آخرین کاری که قبل از بروز این مشکل کرده بودم نصب fastreport بود که درست انجام شده بود و تستش هم کردم

پیام خطا چیه؟ ............ !!!
دلفی بالا نمی آد و پیام خطایی ظاهر نمی شه .

SYNDROME
پنج شنبه 15 آذر 1386, 21:14 عصر
Fcalendr
دلفی بالا نمی آد و پیام خطایی ظاهر نمی شه.

چون خطا نمی دهد و انگاری خود دلفی دوچار مشکل اساسی شده است بهتر است دلفی را دوباره نصب کنی تا سریعتر مشکلتان حل شود و اگر نشد باید ویندوز را عوض کنید.(البته یک پیشنهاد است برای حل سریع مشکلتان)
موفق باشید

ali_divsalar
پنج شنبه 15 آذر 1386, 21:36 عصر
این آخرین راه حله من فکر می کنم بشه جایی config دلفی رو دستکاری کرد تا بدون نصب مجدد بشه اجراش کرد

vcldeveloper
جمعه 16 آذر 1386, 01:18 صبح
Delphi Distiller (http://www.liteapplications.com/) یک ابزار رایگان هست که می تونی با کمک اون مشخص کنی چه Package هایی می تونند به همراه دلفی لود بشند. Package ایی که فکر میکنی مشکل داره را غیرفعال کن.
در ضمن، این ابزار قبلا در سایت معرفی شده بود.

ali_divsalar
شنبه 17 آذر 1386, 08:04 صبح
گرچه آب از آسیاب کذشت و من دلفی رو حذف و دوباره نصب کردم ولی مناسب ترین راه حلی که دنبالش بودم راهیه که آقای کشاورز اشاره کردند.

ali_abbasi22145
شنبه 17 آذر 1386, 08:46 صبح
سلام
من ویندوز و دلفی و همه چیز را نصب می کنم و IMAGE می گیرم و به این روش مشکلاتم از این موردم کامل حل می شود.