PDA

View Full Version : مشکل در اجرای Crystal Reports

sm
سه شنبه 26 خرداد 1383, 18:35 عصر
یکسری گزارش در CR9 رجیستر شده ساختم و اونا رو توی VB.Net 2003باز کردم...حالا که با Installshield 8 ستاپشو ساختم و وقتی نصب می کنم رو اجرا میشه پروژه بدرستی اجرا می شه ولی وقتی که می خوام گزارشها رو ببینم پیغام میده :
Can not find keycodev2.dll or invalid keycod
اگه کسی راه حل این مشکل و می دونه ممنون می شم که به منم بگه....با تشکر

sh
سه شنبه 26 خرداد 1383, 21:48 عصر
شما برای اینکار باید چند ماژول رو به پروژه خودتان اضافه کنید در محیط دات نت برای اینکار بعد از اضافه کردن این ماژول ها یکی از آنها رو که به این اسم هست Regwiz.msn merge module انتخاب و در پروپرتی این ماژول در قسمت سریال همان سریالی را وارد کن که در منوی هلپ ویژوال استدیو دات نت برای کریستال رپورت آورده شده

البته در محیط اینستال شیلد فکر کنم از ورژن 9 به بعد ساپورت دات نت فعال شده و بهترین نوع آن که حتی خود دات نت فریم ورک رو براحتی به پروژه شما اضافه میکنه رو در بخش آگهی های شما در این سایت معرفی کرده ام

sm
شنبه 30 خرداد 1383, 09:17 صبح
کاربر sh ممنونم...لطف کردین...با اجازتون راهی رو که فرمودین امتحان می کنم نتیجه شو خدمتتون میگم...بازم ممنونم...انشالله که مشکلم حل می شه

sm
شنبه 30 خرداد 1383, 09:35 صبح
آقا شهریار...من چند وقت پیش یه پک گرفتم که 3تا سی دی داره....installshield devstudio 9.0.0.33 رو هم داره ...می خواستم بدونم فایده ای داره یا نه؟...محصولی از پارادایس هست...شما دیدین ؟بازم ممنونم

sh
شنبه 30 خرداد 1383, 15:57 عصر
ورژن 9 اینستال شیلد خوبه اما اگر ورژن 10 رو ببینی سرت سوت میکشه

در بخش آگهی های شما یا فروش ( یه همچینی چیزی) من اون رو برای فروش گذاشته ام میتونی ببینی

sm
پنج شنبه 09 تیر 1384, 12:24 عصر
از راهنماییتون ممنونم
مشکلم حل شد.
در هنگام ساختن setup از طریق InstalShield باید جندتا module بهش اضافه میکردم.