PDA

View Full Version : ارتباط با کول دیسک از طریق AT Command

aminM#
شنبه 24 آذر 1386, 11:00 صبح
میشه به کول دیسک با AT Command هم کار کرد اگه کسی کد یا مرجع AT command داره ممنون میشم اگه بزاره

aminM#
شنبه 24 آذر 1386, 11:51 صبح
کسی نیست جواب بده

aminM#
دوشنبه 26 آذر 1386, 08:31 صبح
?????????????????

aminM#
پنج شنبه 29 آذر 1386, 07:52 صبح
حداقل بگین با AT Command میشه یا نه؟

skyline
دوشنبه 17 دی 1386, 12:09 عصر
سلام دستورات at command توسط شرکت AT&T ساخته شده و فقط مودم آنرا پشتیبانی میکند.
برای ارتباط با کول دیسک میتوانید بعد از نصب به usb و شناسائی توسط کامپیوتر مانند یک درایو با آن برخورد کنید .

aminM#
سه شنبه 18 دی 1386, 09:15 صبح
پس چطوری پرینتر با پورت usb کار می کند

skyline
سه شنبه 18 دی 1386, 13:18 عصر
سلام سوال شما در مورد کول دیسک بود نه پرینتر
هر دستگاهی که به پورت usb متصل میشه احتیاج به درایور داره غیر از موس و صفحه کلید بعضی از دستگاهها به حدی کاربرد دارند که درایور آنها در سیستم عامل قرار داده شده مثل کول دیسک ولی بدلیل تنوع و انحصاری بودن پرینتر ها شرکتهای سازنده همراه هر پرینتر یک درایور قرار میدن تا بشه از آنها استفاده کرد. امیدوارم جوابتونو گرفته باشید.

raravaice
سه شنبه 18 دی 1386, 13:38 عصر
سلام

چه کاری میخوای با AT COMMAND روی کول دیسک انجام بدی؟

هدفت چیه؟

ARA
سه شنبه 18 دی 1386, 14:30 عصر
تو قسمت C# سرچ کنی (AT Command ) این رو میبینی!

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=53162&highlight=%28at+command%29&page=2

mohammad272005
چهارشنبه 19 دی 1386, 23:06 عصر
CoolDisk، USB، AT Command، Printer، والله تا اونجا که سواد ما قد میده اینا خیلی هم به هم مربوط نیستن.

aminM#
یک شنبه 23 دی 1386, 10:18 صبح
بزارین واضح تر بگم :
سرعت انتقال اطلاعات از پورت USB خیلی زیادتر از سرعت انتقال از پورت های دیگه است حالا اگه یک سخت افزار مثل مودم به سیستم وصل کنیم با دستورات کار با پورت میشه با اون کار کرد مثلا باز کردن پورت یا نوشتن روی اون اما اگه یه سخت افزار رو از طریق پورت USB به اون سیستم وصل کنیم چطوری میشه با اون مثل حالت قبل کار کرد؟ با تشکر از توجه شما

raravaice
یک شنبه 23 دی 1386, 10:30 صبح
سلام

آره امین جان میشه.
اگر سخت افزار شما مودم باشه میتونی با دستورات AT براش کامند بفرستی فرقی نمیکنه با چه پورتی به PC وصل بشه فقط باید PC شما اونو مودم بشناسه و سخت افزار شما هم دستورات AT رو ساپورت کنه که شامل حال کول دیسک نمیشه.
مثل مودم GSM یا همون گوشی های موبایل خودمون که سری های جدید اکثرا دارن.

البته یه چیزی رو در نظر بگیر که درسته شما از طریق USB ارتباط برقرار میکنی ولی در نهایت باید با پورت کام کار کنی و USB شما اطلاعات رو به پورت کامی که PC شما مودم رو میشناسه ارسال میکنه.

حالا باید ببنی دستگاه مودمت چیه و چه کامند هایی رو ساپورت میکنه.

موفق باشی

aminM#
یک شنبه 23 دی 1386, 11:33 صبح
یه سوال دیگه :
من با کدهایی که اطلاعات کول دیسک رو مثل شماره سریال در میارن کار کردم اما این اما این کدها در حالت ابتدایی اگه مثل at command اطلاعات رو از سخت افزار متصل به پورت درخواست نمی کنن پس چطوری کار میکنن چون من دیدم این کدها قسمت اصلیشون شبیه Quary SQL است

raravaice
یک شنبه 23 دی 1386, 15:35 عصر
سلام

فکر نکنم با at سریال کول دیسک رو بخونن.

تا اونجایی که من میدونم این کد ها سریال کول دیسک رو از سکتور 0 اون میخونن.اگر اشتباه نکنم.