PDA

View Full Version : آیا با دلفی میشه فایل exeرو باز کرد

ehsan2007
دوشنبه 26 آذر 1386, 22:26 عصر
میخواستم بدونم میشه با دلفی کدهای یا همون برنامه نوشته شده که بعد کمپایل شده و تبدیل به نرم افزار شده رو مشاهده کرد
و اگه نمیشه میشه راهنمایی کنید آیا چنین کاری میشه کرد واگه میشه با چه نرم افزاری
ممنون میشم

Cave_Man
دوشنبه 26 آذر 1386, 22:33 عصر
هر فایلی رو میشه باز کرد و درونش رو دید
این کار رو با نرم افزارهای HexEditor میکنن.نمونش FlexHex , WinHex هستند با دلفی هم میتونی این کار رو بکنی فایل باینری رو باز میکنی.

best_ariya
سه شنبه 27 آذر 1386, 00:22 صبح
دوست عزیز اگه منظورت اینکه که سورس اون رو ببنی که این کار به صورت 100% انجام شدنی نیست ولی اگه می خوای عنوان یه فرم و یا عنوان به label رو عوض کنی این کار انجام شدنی هست.

ولی اگه منظورت اینکه یه فایل exe رو تو برنامه خودت داشته باشی و بخوای از اون استفاده کنی این راحته و با OLE می تونی به راحتی این کار رو انجام بدی و حتی به منو های و قسمتهای مختلف برنامه دسترسی داشته باشی.

rasool_brn
سه شنبه 27 آذر 1386, 00:28 صبح
کد اونو هیچ برنامه ای نمی تونه نشون بده. اگه می خوای فایلهایی رو که همراه فایل exe استفاده شده ببینی از برنامه Universal Extracto استفاده کن.

Cave_Man
سه شنبه 27 آذر 1386, 00:31 صبح
اگه منظورت Source هست که نمیشه دید چون به کدهای باینری تبدیل شدن ولی ReSource ها رو راحت میتونی ببینی با همون ابزارهایی که گفتم

delphi5
سه شنبه 27 آذر 1386, 08:18 صبح
ولی اگه می خوای عنوان یه فرم و یا عنوان به label رو عوض کنی این کار انجام شدنی هست.

چطور میشه این کار رو انجام داد ؟

ehsan2007
سه شنبه 27 آذر 1386, 09:14 صبح
من میخوام سروس کد این نرمافزارو ببینم
http://www.wujie.net/downloads/ultrasurf/u.zip

Delphi Coder
سه شنبه 27 آذر 1386, 09:27 صبح
من میخوام سروس کد این نرمافزارو ببینم
http://www.wujie.net/downloads/ultrasurf/u.zip

اینجا که فیلتره. باز نشد. حالا چی بود؟

Delphi Coder
سه شنبه 27 آذر 1386, 09:30 صبح
چطور میشه این کار رو انجام داد ؟
Source فایل DFM همونجور PlainText تو فایل هست با Resource Editor می تونید عوضش کنید.

milad22
سه شنبه 27 آذر 1386, 09:46 صبح
با نرم افزارهای Disassembler میتونید بازش کنید مثلا: PE Explorer

ehsan2007
سه شنبه 27 آذر 1386, 13:47 عصر
نرم افزار که گفتید آدرسش فیلتره
کاری انجام میده که آیپی 127.0.0.1 با پورت9666 رو باهاش ارتباط برقرار میکنه وباعث عبور از فیلتر میشه
یک کاری شبیه به شبکهvpn
حالا من میخوام سورس کدشو ببینم که چیکار میکنه و بتونم بقیه آیپی و پورت هایی که مخابرات ایران بسته رو باز کنم
سال پیش همه پورت های 8080 توی ایران باز بود ولی کلا مخابرات همرو بست و فقط همین نرم افزار الان پورت 9666 رو باز میکنه
لطفا کمکم کنید

Delphi Coder
سه شنبه 27 آذر 1386, 14:42 عصر
پورت فکر نمیکنم بسته باشه فقط آدرسها فیلتر میشه. مطمئنید که اون پورت بسته شده؟ چون اگه از طرف ISP یا مخابرات پورتی بسته بشه که کلا اصل Connection اینترنت زیر سوال میره.

rasool_brn
سه شنبه 27 آذر 1386, 15:58 عصر
حالا من میخوام سورس کدشو ببینم که چیکار میکنهاگه این کار شدنی بود که دیگه Open Source بی معنی می شد .

ehsan2007
سه شنبه 27 آذر 1386, 17:10 عصر
توی هیچ شهر ایران هیچ کدوم از پورتها کار نمیکنن
پورت 9666 هم کار نمیکنه به صورت معمولی فقط اون نرم افزارو که باز میکنی کار میکنه

اگه کسی یاد داره که چه شکلی میشه کاری کرد که که آیپی و پورت ها کار کنن بگه
از تمامی دوستان که کمک کردن ممنونم

اگه این کار شدنی بود که دیگه Open Source بی معنی می شد .
ممنون از راهنمایتون