PDA

View Full Version : برنامه setup

_hosseini_
دوشنبه 26 آذر 1386, 22:47 عصر
با سلام
من می خوام یه برنامه ای را که ساختم روی کامپیوتر دیگری که اصلا نه Sql داره و نه کریستال ریپورت و نه دات نت نصبه اجرا کنه .چیکار باید کرد ؟ چه آیتم هایی را باید روی سیستم مقصد نصب کرد . ضمنان دیتا من از نوع SQL است . آیا برای اینکه دیتا من خونده بشه باید به صورت دستی فایل را Attach کنم . لطفا راهنمایی کنید . متشکرم

sinpin
دوشنبه 26 آذر 1386, 23:12 عصر
با سلام
من می خوام یه برنامه ای را که ساختم روی کامپیوتر دیگری که اصلا نه Sql داره و نه کریستال ریپورت و نه دات نت نصبه اجرا کنه .چیکار باید کرد ؟ چه آیتم هایی را باید روی سیستم مقصد نصب کرد . ضمنان دیتا من از نوع SQL است . آیا برای اینکه دیتا من خونده بشه باید به صورت دستی فایل را Attach کنم . لطفا راهنمایی کنید . متشکرم

نه از طریق کد هم میتونید دیتابیستون رو Attach کنید تو همین سایت زیاد بحث شده.
در مورد کریستال ریپورت هم به تالار مربوطه برید و عبارت Merge Module رو جستجو کنید.

amirferdowsi
سه شنبه 27 آذر 1386, 00:18 صبح
سلام
دوست عزیز چرا از برنامه InstallShield استفاده نمی کنید ؟
این یک برنامه Setup سازه و با استفاده از InstallShield می توانید تمامی کارهایی که فرمودید رو انجام بدید.

scorpion_man
سه شنبه 27 آذر 1386, 00:56 صبح
با سلام به همه دوستان
بهترین و ساده ترین راه استفاده از install sheld 12 هست که اکثر این چیزایی که شما میخواهید و داره البته استفاده از کد نویسی هم روش حرفه ای هست حالا شما با هر کدوم راحت بودید همون کارو بکنید
موفق باشید