PDA

View Full Version : لاگین شدن و فرستادن pm در یاهو؟

mohsen57
سه شنبه 27 آذر 1386, 03:32 صبح
من کدی می خوام که با چند آی دی بتونم در یاهو لاگین بشم و بعدش بتونم به آی دی های دیگه pm بدم.

arshia_
سه شنبه 27 آذر 1386, 07:39 صبح
محسن جان فکر می کنم شما باید از برنامه نویسی سوکت استفاده کنی ویا از کامپوننتهایی که اتصال به یاهو رو میسر می کنه استفاده کنید.
از dll ها و ocx های یاهو مسنجر استفاده کن .

Delphi Coder
سه شنبه 27 آذر 1386, 09:39 صبح
از dll ها و ocx های یاهو مسنجر استفاده کن .

بله!!!؟؟؟
مگه میشه همچین چیزی؟؟
من که چشام دراومد نشستم پروتکلشو درآوردم تا Component واسه همچین چیزی بنویسم. اگه بشه که بد مدل سرم کلا رفته.
لطفا بیشتر توضیح بدین اگه ممکنه.

mohsen57
سه شنبه 27 آذر 1386, 10:42 صبح
اگه میشه یک پروژه ساده واسم آپلود کنید تا بعدش من خودم تغییرش بدم. خدا خیرتون بده.

Delphi Coder
سه شنبه 27 آذر 1386, 11:15 صبح
اگه میشه یک پروژه ساده واسم آپلود کنید تا بعدش من خودم تغییرش بدم. خدا خیرتون بده.
من کلاس یا component ای که open source باشه برای اینکار ندیدم. توی torry یه component هست ولی سورس نداره و Bug هم داره.
از component هایی که برای socket توی دلفی هست می تونید استفاده کنید برای پروسه login که سخت ترین جای کار هست از سورس کد gaim استفاده کنید. متاسفانه بزرکترین اشتباه من تو این کار بی اطلاعی از وجود یه همچین پروژه open source ای بود که باعث شد بشینم و Yahoo messenger رو reverse کنم برای اینکار. برای آنالیز کردن packet ها هم میتونید از یه سری document که تو اینترنت هست به اضافه برنامه trace plus کمک بگیرید. البته اگه اون راهی که آقای arshia گفتن امکان پذیر باشه که 100% اون بهتره.

Mahmood_M
سه شنبه 27 آذر 1386, 13:41 عصر
با کامپوننت IM VCL میتونید با چهار مسنجر معروف ارتباط برقرار کنید و مسنجر بسازید ( حتی چیزی مثل یاهو یا بهتر از اون ) ...
این کامپوننت محصول شرکت Bricksoft هست ...

موفق باشید ...

vcldeveloper
سه شنبه 27 آذر 1386, 15:24 عصر
قبل از ایجاد تاپیک جدید، در سایت جستجو کنید:

yahoo messanger و دلفی (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=44293)
log in شدن به yahoo messenger (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=68146)

mohsen57
دوشنبه 24 دی 1386, 20:20 عصر
با کامپوننت IM VCL میتونید با چهار مسنجر معروف ارتباط برقرار کنید و مسنجر بسازید ( حتی چیزی مثل یاهو یا بهتر از اون ) ...
این کامپوننت محصول شرکت Bricksoft هست ...

موفق باشید ...
کسی این کامپوننت رو داره؟ البته نسخه اصلی یا کرک شده.
تو سایتش نوشته لایسنس برای Individual و Corporation وجود داره. منظور از Individual چیه؟ یعنی فقط در یک کامپیوتر قابل استفاده است؟