PDA

View Full Version : IWDBGrid و Intraweb نمایش بصورت افقی

spicirmkh
پنج شنبه 29 آذر 1386, 12:12 عصر
سلام

در IWDBGrid نمایش بصورت عمودی است آیا نمایش بصورت افقی امکان دارد
که در بالا صفحه مثلا می زند 1- 10 یا 11-20 که روی هر کدام کلیک کنم 10 رکورد بعدی نمایش می دهد

با تشکر

ghabil
یک شنبه 02 دی 1386, 15:33 عصر
منظورت رو متوجه نمیشم! یعنی میخوای جای سطرها و ستونها رو عوض کنی؟!!
اگر آره : خودش که این امکان رو نداره ولی میتونی یکی از روش درایو کنی و RenderCellش رو override کنی.

spicirmkh
دوشنبه 03 دی 1386, 08:30 صبح
سلام

مثلا در این انجمن اطلاعات ه تاپیک بصورت سطری نمایش می دهد که مثلا در سایت فیلد رکورد بصورت سطری نمایش داده می شود و قابل تنظیم است که در هر صفحه چند رکورد می شود دید و تعداد صفحات بال نمایش می دهد مثلا 1-20 و 21- 40 یعنی در هر صفحه 20 رکورد

ghabil
دوشنبه 03 دی 1386, 18:54 عصر
سلام

مثلا در این انجمن اطلاعات ه تاپیک بصورت سطری نمایش می دهد که مثلا در سایت فیلد رکورد بصورت سطری نمایش داده می شود

راستش اینارو متوجه نشدم .

و قابل تنظیم است که در هر صفحه چند رکورد می شود دید و تعداد صفحات بال نمایش می دهد مثلا 1-20 و 21- 40 یعنی در هر صفحه 20 رکورد

اما برای اینکه چند صفحه ایش بکنی میتونی RowLimit بزاری بعد هم روی دیتاستت MoveBy بکنی ، اگر هم میخوای مثل اینجا یا گریدهای دیگه بشه باید روی OnrenderCell کد بنویسی که توی Footer مثلا Label بزاری و Onclickش یا MoveBy کنی یا RecNo دیتاست رو بزاری مثلا برای صفحه 3 روی 20.

البته TMSSoftware یک گرید خیلی خیلی کامل داره که این کارها رو هم میکنه و خیلی بیشتر هم انجام میده منتها اگر بتونی گیرش بیاری.

spicirmkh
یک شنبه 09 دی 1386, 15:24 عصر
منظورت رو متوجه نمیشم! یعنی میخوای جای سطرها و ستونها رو عوض کنی؟!!
اگر آره : خودش که این امکان رو نداره ولی میتونی یکی از روش درایو کنی و RenderCellش رو override کنی.

حال سوالم طور دیگر مطرح می کنم

در DBGrid نمابش هر رکورد در یک سطر است یعنی فیلدها در یک سطر قرار دارد ، حال اگر بخواهیم در هر سطر یک فیلد نمایش بدهد مثلا

Reza Ahmadi 123456 Tehran

بجای آن این جوری نمایش دهد فرض کنید 100 رکورد پیدا می کند و در هر صفحه 10 رکورد نمایش دهد

1-10, 11-20 , 21-30 ,...
Reza Ahmadi
NO : 123456
City : Tehran

spicirmkh
یک شنبه 09 دی 1386, 16:58 عصر
فکر کنم به این حالت نمایش Paging می گویند اما با چه کامپونتی و چگونه کار می کند نمی دانم

ghabil
یک شنبه 09 دی 1386, 17:43 عصر
فکر کنم به این حالت نمایش Paging می گویند اما با چه کامپونتی و چگونه کار می کند نمی دانم
[quote]

دقیقا جوابت اینه:

[QUOTE=ghabil;439890]اما برای اینکه چند صفحه ایش بکنی میتونی RowLimit بزاری بعد هم روی دیتاستت MoveBy بکنی ، اگر هم میخوای مثل اینجا یا گریدهای دیگه بشه باید روی OnrenderCell کد بنویسی که توی Footer مثلا Label بزاری و Onclickش یا MoveBy کنی یا RecNo دیتاست رو بزاری مثلا برای صفحه 3 روی 20.

البته TMSSoftware یک گرید خیلی خیلی کامل داره که این کارها رو هم میکنه و خیلی بیشتر هم انجام میده منتها اگر بتونی گیرش بیاری.

با دقت خوندیش؟! اگر جاییش مفهوم نیست بگو بیشتر توضیح بدم.

spicirmkh
یک شنبه 09 دی 1386, 18:48 عصر
مشکل اول من می خواهم توی Win App بنویسم نه در interwebیعنی در dbgrid

اگر نمونه از برنامه چه در win app یا web دارید لطف کنید

spicirmkh
پنج شنبه 13 دی 1386, 11:27 صبح
راستش اینارو متوجه نشدم .

اگر هم میخوای مثل اینجا یا گریدهای دیگه بشه باید روی OnrenderCell کد بنویسی که توی Footer مثلا Label بزاری و Onclickش یا MoveBy کنی یا RecNo دیتاست رو بزاری مثلا برای صفحه 3 روی 20.

نوشتن کد توی onrendercell چگونه است بیشتر توضیح بدهید

آیا کار کردن با TMSSoftware برای وب است و می شود به راحتی کار کرد

با تشکر