PDA

View Full Version : ارسال فایل از طریق usb یا مودم

alirzn
جمعه 07 دی 1386, 11:50 صبح
برنامه ای برای ارسال فایل از طریق پورت usb یا مودم.
کسی میتونه راهنماییم کنه؟
ممنون میشم.

hassan razavi
جمعه 07 دی 1386, 15:42 عصر
برای ارسال فایل از طریق مودم بدنبال ATCommand ها باشید. یه جستجو کنید چندتا نمونه آماده ارسال فایل از طریق ATCommand ها پیدا میکنید. من قبلا پیدا کردم.
البته از طریق FTP هم می تونید از طریق مودم و ساخت Remote Connection فایل رو ارسال کنید.

skyline
دوشنبه 17 دی 1386, 11:53 صبح
سلام برای فرستادن فایل از طریق مودم باید ابتدا پورتی را که مودم به آن متصل هست را باز کرده شماره مقصد را گرفته و بعد از برقراری ارتباط فایلی را که قرار است توسط آن فرستاد را قسمت قسمت خوانده و در بافر خروجی درگاه قرار داد البته در این حالت باید بیتهای توازن و مجموع را هم فرستاد تا گیرنده با دریافت آنها بتواند تشخیص دهد که رشته دریافت شده درست است .
در صورتیکه جواب کافی نبود بفرمائید تا در اولین فرصت یک نمونه برنامه براتون بنویسم

skyline
دوشنبه 17 دی 1386, 11:57 صبح
سلام برای فرستادن فایل از طریق مودم باید ابتدا پورتی را که مودم به آن متصل هست را باز کرده شماره مقصد را گرفته و بعد از برقراری ارتباط فایلی را که قرار است توسط آن فرستاد را قسمت قسمت خوانده و در بافر خروجی درگاه قرار داد البته در این حالت باید بیتهای توازن و مجموع را هم فرستاد تا گیرنده با دریافت آنها بتواند تشخیص دهد که رشته دریافت شده درست است .
در صورتیکه جواب کافی نبود بفرمائید تا در اولین فرصت یک نمونه برنامه براتون بنویسم

برای پورت یو اس بی سوالتون کلی بود وسائلی که به این پورت متصل میشوند همراه خود درایور دارند فقط درایور دستگاه مودم استثنا میباشد که بعد از نصب درایور یک پورت سریال شبیه سازی میشود و میتوان همانند یک درگاه سریال از آن استفاده کرد.

aminM#
شنبه 11 اسفند 1386, 15:16 عصر
اگه بزاری ممنون میشم با تشکر

vbhamed
دوشنبه 13 اسفند 1386, 16:40 عصر
اگر یک نمونه بزاری خیلی خوبه

pilomax
سه شنبه 06 اردیبهشت 1390, 12:54 عصر
سلام . و خسته نباشید.
آقا من تمام اینترنت رو زیرو رو کردم این ارسال فایل از یک مودم به مودم دیگه رو پیدا نکردم.اگه میتونید یه نمونه برامون بزارید.
خواهش میکنم .ممنون:ناراحت: