PDA

View Full Version : select into

ROGHANI
شنبه 08 دی 1386, 13:00 عصر
با سلام
این دستور چه ایرادی دارد. هنگام اجرا پیغام میدهد این دستور خروجی ندارد .

select * into #table1
from table10
select * from #table1

ولی اگر بعد از select اول go بنویسم

select * into #table1
from table10
go
select * from #table1

در query analyzer دستور اجرا میشود ولی بعد از save و خروج دستورات بعد از go پاک میشوند و پس از بازنمودن مجدد با دستور

select * into #table1
from table10
مواجه میشوم . لطفا راهنمایی بفرمایید.

Himalaya
یک شنبه 09 دی 1386, 10:51 صبح
/*database pubs*/
IF exists (select name from Sysobjects where name='amir')
drop table amir
select * into amir
from titles
select * from amir
البته تو خط دوم ') باید آخر خط باشه .یعنی بعد از amir .اما نتونستم اینجا ترتیبشو درست کنم...درست کردنش با خودت..
در ضمن اگه علامت # قرار بدی چون اسم جدولت تو دیتا بیس نمیاد یا حداقل دیده نمیشه ،قسمت if اجرا نمیشه و این باعث میشه فقط سری اول که run زدی جواب بده و تو دفعات بعد error میده

SabaSabouhi
یک شنبه 09 دی 1386, 13:53 عصر
با سلام
1.وقتى قبل از نام جدول # مى‌گذارى جدولى موقتى در tempdb ایجاد مى‌شه به همین دلیله که تو جدول‌هاى موجود نامى ازش دیگه نمیشه.
2. اگه دارى StoredProcedure مى‌سازى نمى‌تونى وسطش از GO استفاده کنى چون اولین فرمان GO خاتمه‌ى متن SP شما تلقى مى‌شه.
3. بعضى کارها حتماً به این GO نیاز دارن مثلاً Alter Table اما همین مثال شما رو من امتحان کردم و بدون مشکل کار کرد. شاید جدول Table10 شما خالى هست.

صبا صبوحى

MOJTABAATEFEH
دوشنبه 05 اسفند 1387, 22:21 عصر
سلام من دو تا جدول در SQL 2000 دارم Table1 , Table2 كه فيلدهاي آنها كاملا شبيه به هست (Code,Many) در برنامه Table1 دائما تغيير مي كنه حالا ميخوام بتونم Table2 رو هم با توجه به شرط زير از روي Table1 بروزرساني كنم و جدول سومي ايجاد نشود و در آخر Table2 را با تمام تغييرات داشته باشم

Table1.code=Table2.code and Table1.many>=Table2.many

لطفا راهنمايي كنيد با تشكر