PDA

View Full Version : معرفی کامپوننتی برای داونلود و آپلود

Saeid59_m
دوشنبه 10 دی 1386, 07:18 صبح
سلام
من نیاز به یک کامپوننت داونلود و آپلود فایل دارم . البته اگه بشه زمان داونلود یک ProgressBar هم داشت که خیلی عالی تر می شه .

ممنون

DAMAVAND
دوشنبه 10 دی 1386, 09:11 صبح
این کاری که شما میخوای انجام بدی جزو مثال های خود دلفی هستش Ftp Indy رو نگاه کنید

Saeid59_m
دوشنبه 10 دی 1386, 11:45 صبح
من چیزی پیدا نکردم . لطفاً راهنمائی کنید

DAMAVAND
دوشنبه 10 دی 1386, 12:13 عصر
من چیزی پیدا نکردم . لطفاً راهنمائی کنید

من مثال دانلود رو بهمراه مثال خود دلفی درباره Ftp اینجا گذاشتم.

Saeid59_m
دوشنبه 10 دی 1386, 12:40 عصر
دست شما درد نکنه ولی وقتی می خوام بازشون کنم ارور پیدا نکردن پروپرتی می ده
باید ورژن جدیدی نصب کنم (از دلفی 7 استفاده می کنم)
تصویر ارور رو گذاشتم

Inprise
دوشنبه 10 دی 1386, 12:45 عصر
اگر کامپوننتهائی که دیدی برات جالب نبود میتونی Clever Internet Suite (http://www.clevercomponents.com/Products/inetsuite/suite.asp) رو با سورس از فروشگاه برنامه نویس سفارش بدی .

DAMAVAND
دوشنبه 10 دی 1386, 12:54 عصر
شرمنده مهندس من اینرا رو با Delphi 6 نوشتم.
مشکلی نیست کامپوننت ها رو با کامپوننت معادل تو دلفی 7 عوض کنید. مشکل حل میشه امتحان کردم.

Saeid59_m
سه شنبه 11 دی 1386, 08:43 صبح
اگر کامپوننتهائی که دیدی برات جالب نبود میتونی Clever Internet Suite (http://www.clevercomponents.com/Products/inetsuite/suite.asp) رو با سورس از فروشگاه برنامه نویس سفارش بدی .

از معرفی شما ممنونم . ولی خیلی جالبه به قیمت کامپوننت توجه کنید (370 دلار) اونوقت ما یه برنامه کامل و جامع می نویسیم و نمی تونیم با این قیمت بفروشیم تازه باید دست و دلمون بلرزه که کسی از روش کپی نکنه . بیخود نیست که می گن دو سوم درآمد آمریکا از راه IT‌ است .

Inprise
چهارشنبه 12 دی 1386, 03:14 صبح
آره . البته فروشگاه برنامه نویس قطعا با قیمت خیلی خیلی کمتری بهت میفروشه .
اگر فقط مسئله ات FTP هست میتونی یه کامپوننت آماده با Progress Bar در سایت torry.net پیدا کنی که اونم بد به نظر نمیاد ؛ اما پکیجی که معرفی کردم برای اینجور کارها واقعا خوبه . جدا از این حرفا خودتم میتونی با Indy خیلی راحت اینجور چیزها رو بنویسی