PDA

View Full Version : کسی با crystal report در install shield کار کرده؟

alirzn
دوشنبه 10 دی 1386, 07:51 صبح
کسی با crystal report در install shield کار کرده؟ آیا مشکلی نداشتین؟من وقتی object شو اضافه می کنم error میده.

amin_alexi
دوشنبه 10 دی 1386, 14:10 عصر
سلام؛
از Merge Module استفاده کن .
از Site خود Crystal می تونی بگیری !!!
توضیح بیشتر بدی شاید بیشتر کمک کردیم .

alirzn
دوشنبه 10 دی 1386, 14:40 عصر
من می خوام با Install shield فایل setup بسازم که خودش crystal report رو نصب کنه.merge module چیه؟ چطور و کجا باید ازش استفاده کنم؟میشه بیشتر توضیح بدید؟ممنون

سلام؛
از Merge Module استفاده کن .
از Site خود Crystal می تونی بگیری !!!
توضیح بیشتر بدی شاید بیشتر کمک کردیم .

hassan razavi
دوشنبه 10 دی 1386, 15:02 عصر
می تونید یک پروژه نصب به Solution تون اضافه کنید و سپس روی آن راست کلیک کنید Properties رو انتخاب کنید و دکمه Prerequisite رو بزنید. از لیست تیک Crystal Report for .Net Framwork را بزنید. پروژه رو Build کنید تا فایل نصب Crystal Report را در شاخه Setup ایجاد کنه.
حالا می تونید این فایل رو در Install Shield اجرا کنید تا نصب شود.

amin_alexi
پنج شنبه 20 دی 1386, 08:19 صبح
Merge Module ها به همراه اکثر ابزارها برنامه نویسی ارایه میشن . که شامل یک سری فایل DLL , OCX, ...
اینها همون فایلهایی هستند که گزارش برای اجرا به اونها احتیاج داره ... این فایها شامل یک سری DLL که برای وصل شدن به DataBase ، برای نمایش چارت و نمودار و ....استفاده می شه
http://support.businessobjects.com/downloads/runtime.asp
تو این سایت می تونی Version رو انتخاب کنی و .....
با Wise installation 5 اگه به جای Install shield کار کنی بهتره (به نظر من)
یک بخش داره که می تونی Merge Module ها رو ADD کنی !!!

boof1363
سه شنبه 14 اسفند 1386, 08:51 صبح
می تونید یک پروژه نصب به Solution تون اضافه کنید و سپس روی آن راست کلیک کنید Properties رو انتخاب کنید و دکمه Prerequisite رو بزنید. از لیست تیک Crystal Report for .Net Framwork را بزنید. پروژه رو Build کنید تا فایل نصب Crystal Report را در شاخه Setup ایجاد کنه.
حالا می تونید این فایل رو در Install Shield اجرا کنید تا نصب شود.

ببخشید میشه در مورد این مطلبی که گفتین بیشتر توضیح بدین

boof1363
سه شنبه 14 اسفند 1386, 11:52 صبح
کجا از این فایل استفاده کنیم که install shield به صورت خودکار همراه نصب برنامه این فایل رو هم نصب کنه؟