PDA

View Full Version : ترکیب داده های دو جدول کاملا مشابه

akram
سه شنبه 09 تیر 1383, 00:30 صبح
با سلام
چطور می تونم اطلاعات دو جدول را با هم ترکیب کنم در واقع من یک دیتابیس دارم که روی دو تا دستگاه است و دو نفر اطلاعات واردش می کنند حالا می خوام هر چند وقت یکبار اطلاعات با هم ترکیب بشوند و در یکی از جداول روی یکی از دستگاهها ذخیره بشن
از راهنمایی شما قبلا سپاسگزاری می کنم

mohammadgij
چهارشنبه 31 تیر 1383, 13:00 عصر
در این مورد شما باید بیشتر توضیح بدید.آیا شما در آنجا شبکه ندارید؟ اگر جوابتون مثبته خوب چرا تحت شبکه کار نمی کنید که دیگه این دردسر رو هم نداشته باشید؟ اگه منفی دقیقا بگید میخواید به چه وسیله ای این کار انجام بشه.آیا رکوردی ممکنه وجود داشته باشه که هر دونفر ثبتش کنند و در حقیقت تکراری باشه؟ :?:

منصور بزرگمهر
سه شنبه 17 شهریور 1383, 04:14 صبح
اگر در شبکه می باشید و بقول دوستمان از یک فایل مشترک نیز استفاده نکنید (دو فایل در روی دو کامپیوتر داشته باشید) در یک کامپیوتر اصلی (یکی از دو کامپیوتر) و فایل اصلی یک لینک از جدول مورد نظر فایل دوم در فایل اول خود ایجاد، و با پیوند Union دو جدول را زیر هم نمایش دهید. یا اگر شبکه نداشتید از طریق دیسکت یک فایل سوم روی ان ایجاد و اطلاعات جدول دوم را روی آن کپی (Insert دستور) نمود، و با حمل دیسکت به کامپیوتر اول آنرا به زیر جدول مورد نظر خود اضافه (Insert دستور) و جدول کامپیوتر اول را نیز به روز کنید. اط طریق مودم نیز اگر شبکه درست کنید با فرمان Replica دو فایل اکسس را یکسان و برابر نمائید - البته راههای دیگر نیز وجود دارد، که بهترین آن همان است که دوستمان گفتند، شبکه کردن دو کامپیوتر از طریق کارت شبکه و داشتن یک فایل در پوشه مشترک یک کامپیوتر که دو کاربر به آن فایل اتصال داشته و هر دو در یک فایل جدول اطلاعات خود را بریزند.

hmm
سه شنبه 17 شهریور 1383, 07:03 صبح
insert into t1 select * from t2