PDA

View Full Version : راهنمایی به تازه کار

SeyedMoosavi
جمعه 14 دی 1386, 00:38 صبح
با سلام خدمت دوستان

من تا حالا تو قسمت VB سایت بودم که الان دیگه تصمیم گرفتم برم تو کار C# می خواستم بدونم که شما برای یاد گیری من چه چیزی پیشنهاد می دین؟
البته من با C# هم کار کردم و کار با Data Base رو بلدم اگه می شه یه پروژه پیشنهاد بدید بسازم که یاد بگیرم چون من علاقه زیادی به برنامه نویسی دارم و می خوام C# یاد بگیرم و با این زبون برنامه بنویسم
با تشکر از تمامی دوستان

sinpin
جمعه 14 دی 1386, 00:55 صبح
با سلام خدمت دوستان

من تا حالا تو قسمت VB سایت بودم که الان دیگه تصمیم گرفتم برم تو کار C# می خواستم بدونم که شما برای یاد گیری من چه چیزی پیشنهاد می دین؟
البته من با C# هم کار کردم و کار با Data Base رو بلدم اگه می شه یه پروژه پیشنهاد بدید بسازم که یاد بگیرم چون من علاقه زیادی به برنامه نویسی دارم و می خوام C# یاد بگیرم و با این زبون برنامه بنویسم
با تشکر از تمامی دوستان

به تالار سی شارپ خوش آمدید
من این انتخاب جدید و صحیح رو به شما تبریک میگم
هرچند که انتخاب زبان برنامه نویسی به تنهایی چندان اهمیتی نداره - اما در هر صورت این مهمه که زبانی رو انتخاب کنید که محبوبیت و پشتیبانی زیادی داشته باشه -

من پیشنهاد میکنم : برید و اگه میتونید یک کار از جایی بگیرید و شروع کنید (مهم نیست که چقدر پول میدن، اما مهم هست که پروژه واقعی باشه - تحت فشار - چیزایی رو تجربه میکنید که با خوندن ebook و پروژه های آزمایشی بدست نمیارید) ...

اگه مشکلی هم بود دوستان حتما کمک میکنند
موفق باشید

SeyedMoosavi
جمعه 14 دی 1386, 01:17 صبح
سلام آقا سینا ممنون از خوش آمد گوییتون اما خوب من می ترسم برنامم رو با C# بنویسم منظورم اینکه که یه برنامه قبول کنم بعد بخوام با C# بنویسم چون من به جز Data Base هیچی از C# بلد نیستم
نمی دونم اگه شما می گین اینجوری میشه یاد گرفت ؛ من قراره یه پروژه دیکشنری برای یه شرکت بنویسم که البته با زبون VB نوشتمش ولی خوب باید 1ماه دیگه بهش بدم می تونم اون رو با C# هم بنویم نمی دونم بچه های اینجا مثل بچه های قسمت VB با مرام و فعال هستن یا نه خلاصه من شروع می کنم می نویسم و ازتون کمک می گیرم

با تشکر

sinpin
جمعه 14 دی 1386, 01:37 صبح
سلام آقا سینا ممنون از خوش آمد گوییتون اما خوب من می ترسم برنامم رو با C# بنویسم منظورم اینکه که یه برنامه قبول کنم بعد بخوام با C# بنویسم چون من به جز Data Base هیچی از C# بلد نیستم
سلام - خواهش میکنم
بقول آقای دکتر معظمی : "بترس ولی اقدام کن" (http://maktabekamal.ir/)

من قراره یه پروژه دیکشنری برای یه شرکت بنویسم که البته با زبون VB نوشتمش ولی خوب باید 1ماه دیگه بهش بدم می تونم اون رو با C# هم بنویم
در این مورد من پیشنهاد نمیکنم - چون هم قبلا با vb کد زدید و هم اینکه وقتش خیلی کمه : برای شروع سعی کنید وقت بیشتری از کارفرما بگیرید -

نمی دونم بچه های اینجا مثل بچه های قسمت VB با مرام و فعال هستن یا نه خلاصه من شروع می کنم می نویسم و ازتون کمک می گیرم
دلیلی نداره کسی که #C کار میکنه بی مرام تر از VB کارها باشه. این که دیگران چطور کمک کنند؛ دقیقا بستگی به خود شما و نحوه ی طرح سئوال و مشکلاتتون داره.

Amir Oveisi
جمعه 14 دی 1386, 09:49 صبح
خوش اومدین دوست عزیز
(یه فضولی D: ... چرا حالا اول database و تو #C یاد گرفتی؟ )
من پیشنهادم اینه که اولا تصمیمت جدی باشه و تنبلی نکنی! (البته ببخشید که رکم D: )
من خودم استارتمو با کتاب ها و e-book ها زدم همراه با تمرین هایی که خودم میکردم
یه پیشنهادیم که دارم اینه که تو اینترنت دنبال یاد گرفتن باشی
هر چی که در زمینه رنامه نویسی بخوای مطمئن باش جوابش رو تو نت پیدا میکنی فقط باید حوصله داشته باشی که دنبالش بگردی و مهم تر از همه اون جوابی رو که پیدا کردی روش وقت بذاری و آنالیزش کنی و سعی کنی از تو همون چند خط کدی که گیر آوردی کلی چیز یاد بگیری
در ضمن سعی کن از همون اولش کارات رو اصول باشه
یه آرشیو طبقه بندی شده هم اگه از کارا و تحقیقاتت داشته باشی بعدا کلی به درددت میخوره

ببخشید انقدر حرف زدم D:
موفق باشی دوست عزیز

SeyedMoosavi
جمعه 14 دی 1386, 22:25 عصر
خوش اومدین دوست عزیز
(یه فضولی D: ... چرا حالا اول database و تو #C یاد گرفتی؟ )
من پیشنهادم اینه که اولا تصمیمت جدی باشه و تنبلی نکنی! (البته ببخشید که رکم D: )
من خودم استارتمو با کتاب ها و e-book ها زدم همراه با تمرین هایی که خودم میکردم
یه پیشنهادیم که دارم اینه که تو اینترنت دنبال یاد گرفتن باشی
هر چی که در زمینه رنامه نویسی بخوای مطمئن باش جوابش رو تو نت پیدا میکنی فقط باید حوصله داشته باشی که دنبالش بگردی و مهم تر از همه اون جوابی رو که پیدا کردی روش وقت بذاری و آنالیزش کنی و سعی کنی از تو همون چند خط کدی که گیر آوردی کلی چیز یاد بگیری
در ضمن سعی کن از همون اولش کارات رو اصول باشه
یه آرشیو طبقه بندی شده هم اگه از کارا و تحقیقاتت داشته باشی بعدا کلی به درددت میخوره

ببخشید انقدر حرف زدم D:
موفق باشی دوست عزیز

سلام دوست عزیز
دلیل اینکه من اول Data Base رو یاد گرفتک این بود که من علاقه زیادی به data Base دارم
به خاطر این رفتم سراغ Data Base
من حوصله خوندن Ebook رو ندارم می خوام همه چی رو از اینترنت پیدا کنم
راستی اگه می شه خودتون یه برنامه بگین که من بسازم البته سخت نباشه یه چیز باشه برای شروعم
ممنونم
خوش باشین

hassan razavi
جمعه 14 دی 1386, 22:43 عصر
برای شروع ، یک برنامه دفترچه تلفن می تونه خوب باشه. یواش یواش می تونی قابلیت بهش اضافه کنی و پیشرفتش کنی (شماره گیری ، Caller ID ، پیامگیر ، ... ). هم دیتابیس داره و هم کلی چیز دیگه

موفق باشید

SeyedMoosavi
جمعه 14 دی 1386, 22:56 عصر
برای شروع ، یک برنامه دفترچه تلفن می تونه خوب باشه. یواش یواش می تونی قابلیت بهش اضافه کنی و پیشرفتش کنی (شماره گیری ، Caller ID ، پیامگیر ، ... ). هم دیتابیس داره و هم کلی چیز دیگه

موفق باشید

سلام
آره منم فکر می کنم برای شروع برنامه خوبی می تونه باشه
ولی من اشتباهی روی حل شده کلیک کردم می خواستم از شما تشکر کنم آقا حسن
حالا راهی نداره که حل شدش برداشته بشه؟:گریه:
با تشکر

mamali_programer
شنبه 15 دی 1386, 09:25 صبح
سلام دوست عزیز
من چند تا برنامه ساده دارم اگر میخواهی به من ایمیل بزن با برات بفرستم