PDA

View Full Version : ایجاد یک چت روم ساده ( البته درخواسته ,نه مطلب)

javadirani
سه شنبه 18 دی 1386, 06:10 صبح
لطفا در مورد ساخت یک چت روم ساده با ای اس پی کمی راهنماییم کنید.

clement
پنج شنبه 15 فروردین 1387, 11:23 صبح
دوست عزیز شما می توانید از یک سیشن و 20 اپلیکیشن ساده برای این کار استفاده کنید در ابتدای صفحه چک کن که آیا سیشین مقدار دارد یا نه اکه ندارد مقداری را به عنوان شناسه کاربری از کاربر دریافت کند و سپس وارد محیطی شود که 20 اپلیکیشن دو به دو در صفحه نمایش داده می شوند از کاربر مقداری را در یافت نماید که همان مطلب مورد ارائه برای چت است با دریافت هر مطلب مقدار اپلیکیشن ها دو به دو جابه جا کنید و در آخر مقدار سیشین را در آخرین اپلیکیشن بریزید برای نمایش صفحه از یک کد جاوا استفاده کنید که هر چند ثانیه صفحه را رفرش کند
باز اگر نتوانستید من این کدها را برایتان می نویسم

nasimshokrgozar
جمعه 02 اسفند 1387, 22:32 عصر
salam doste aziz aghe mishe bishtar tozih bedin
mamnonmisham

kashaneh
شنبه 03 اسفند 1387, 20:25 عصر
دوست عزیز شما می توانید از یک سیشن و 20 اپلیکیشن ساده برای این کار استفاده کنید در ابتدای صفحه چک کن که آیا سیشین مقدار دارد یا نه اکه ندارد مقداری را به عنوان شناسه کاربری از کاربر دریافت کند و سپس وارد محیطی شود که 20 اپلیکیشن دو به دو در صفحه نمایش داده می شوند از کاربر مقداری را در یافت نماید که همان مطلب مورد ارائه برای چت است با دریافت هر مطلب مقدار اپلیکیشن ها دو به دو جابه جا کنید و در آخر مقدار سیشین را در آخرین اپلیکیشن بریزید برای نمایش صفحه از یک کد جاوا استفاده کنید که هر چند ثانیه صفحه را رفرش کند
باز اگر نتوانستید من این کدها را برایتان می نویسم

دوست عزیز طبق گفته دوستمان من یک نمونه کد برای شما قرار می دهم... امیدوارم با مطالعه و الهام از آن در این زمینه به پاسخ های خود برسید... موفق باشی