PDA

View Full Version : Html Help Workshop

binyaz2003
سه شنبه 09 تیر 1383, 23:34 عصر
با سلام
من یک چند روزی هر چی ازسرو کله این اچ تی ام ال هلپ بالا پایین می رم نمی تونم کارم رو راه بندازم
من می خوام عین هلپ خود فاکس تو هر پنجره ای که ID خودش رو داره تاپیک مخصوص همون باز بشه اما نمیشه من حتی فایل header و text رو هم ساختم و به پروژه اضافه کردم اما بازم نشد.
هر هلپی رو هم که دیکامپایل می کنم فایل پروژه اش رو بیرون نمیده.مثال فاکس پرو هم در دایرکتوری xsource نیست!
چیکار کنم؟

binyaz2003
پنج شنبه 11 تیر 1383, 21:44 عصر
خودم حلش کردم از ویژوال استودیوی 6 فایل زیپش رو باز کردم و منوجه شدم
کلا بعد از اونیکه تمام تاپیک ها رو ساختیم برای اینکه عین هلپ خود فاکس کار کنه یعنی با هر id یک تاپیک مخصوص باز بشه باید یک فایل .h ساخت که توی اون تاپیک هارو مشخص کرد مثل

define mytopicname indexnumber#

بعد هم باید برای تعیین اینکه کدوم فایل html باز بشه یک فایل با پسوند ali بسازید مثل

mytopicname=mytopichtml.htm

بعد هم فایل اول رو به قسمت map و دومی رو به قسمت alias اضافه و کمپایل کرد
تموم شد

rezaTavak
سه شنبه 16 تیر 1383, 18:42 عصر
سلام
خسته نباشید. ممنون.

reza_z
چهارشنبه 17 تیر 1383, 23:25 عصر
اگه میشه لطف کنید مراحل کار از اول تا اخر بگین من هم یاد بگیرم

binyaz2003
پنج شنبه 18 تیر 1383, 11:44 صبح
وقتی ویژوال فاکس 8 رو نصب میکنید Html help workshop هم نصب می شه اول برنامه رو اجرا می کنید و یک پروژه جدید می سازید بعد از انجام تنضیمات یک پنجره اصلی درست می کنیدو تنضیماتش بعد از این فایلهای html که برای صفحات مختلف طراحی کردین به قسمت topics اضافه می کنید و فایل اصلی رو در قسمت option تعیین میکنید سپس در قسمت contents مراحل مختلف رو بر اساس طرح هلپ اضافه می کنید(هلپش رو بخونید) بعد از همه اینها کاری که در بالا گفتم رو انجام داده و کامپایل می کنید در فاکس هم برای استفاده از اون باید

set help to yourfilename
در ابتدای برنامه بنویسید
:wink: