PDA

View Full Version : نظرخواهی درمورد یک مشکل

baharestan12
چهارشنبه 19 دی 1386, 23:20 عصر
سلام
دوستان من یک سوال دارم واون اینه که من بانک برنامه ام را با برنامه sql 2005 ساختم واز اون تو vb.net 2005 استفاده کردم ولی هنوز setup نساختم از طرف دیگه از توی vb.net یه قسمتی هست projet\add new item\ sql database اینگاری می تونستم بانک بسازم حالا نمی دونم آیا کاراول من اشتباه بوده وباید از روش دوم استفاده کنم ؟ آیا setup به مشکلی برنمی خوره می تونم بانک را بهش معرفی کنیم نمی دونم چکار کنم چون برنامم کامل شده دیگه نمی خوام از اول دوباره فرم وپرسیجر و....درست کنم ؟؟؟؟

hesam_hma
چهارشنبه 19 دی 1386, 23:46 عصر
دوست عزیز لطفاً دوباره ارسال بفرمایید ، لطفا سوالتون رو در بین تگ خواصی قرار ندهید ، متشکرم

art2000ir
پنج شنبه 20 دی 1386, 00:08 صبح
به نظرم فونت سوال را هم عوض نکنید ساده با همان سایز بنویسید

choobin84
پنج شنبه 20 دی 1386, 07:02 صبح
سلام
دوستان من یک سوال دارم واون اینه که من بانک برنامه ام را با sql 2005برنامهساختم واز اون تو vb.net 2005 استفاده کردم ولی هنوزsetup نساختم از طرف دیگه از توی وی بی نت یه قشسمتی هست projet\add new
item\ sqlاینگاری می تونستم بانک بسازم حالا نمی دونم آیا کاراول من اشتباه بوده وباید از روش دوم استفاده کنم ؟ آیا در ستاپ به مشکلی برنمی خوره می تونم بانک را بهش معرفی کنیم نمی دونم چکار کنم چون برنامم کامل شده دیگه نمی خوام از اول دوباره فرم وپرسیجر و....درست کنم ؟؟؟؟
سلام دوست من
1- اول مطالبی رو که تایپ می کنید رو توی nodepad بنویسید و اینجا کپی پیست کنید.
2- در همین سایت در مورد موضوعی که مطرح کرده اید مطالب خوبی هست. جستجو بفرمائید