PDA

View Full Version : replication

dell816
پنج شنبه 20 دی 1386, 12:11 عصر
سلام لطفا کمک کنید

اسکریپتی که در ساعت معینی عمل dialup را برای Replication انجام دهد(البته سرعتDialup را چک کند - اگر قطع شد دوباره اینکار را انجام دهد) و بعد از اتمام کانکشن را قطع کند؟

mdrd
چهارشنبه 26 دی 1386, 11:24 صبح
واسه Replication باید یک job ایجاد کنی یک step از نوع operating system درست کن توی قسمت command دستور RASDIAL "dial name" username dialpassword رو بنویس بعد در قسمت advanced برو و در قسمت on failure action یک go to بزن به قسمت dial step تا اگر دیسکانکت شد دوباره dial کنه

dell816
چهارشنبه 26 دی 1386, 12:21 عصر
چگونه متوجه شود که عمل replication تمام شده و چگونه خط را بعد از کارش قطع کند

mdrd
چهارشنبه 26 دی 1386, 16:43 عصر
چگونه متوجه شود که عمل replication تمام شده و چگونه خط را بعد از کارش قطع کند

ببین step که میسازی اگه بری تو advanced دوتا قسمت میبینی on failure و on success استپی که مربوط به replication هست رو on success شو بذار رو go to next step و on failure شو هم بذار رو go to step 1 استپ هات هم به ترتیب زیر باشه

1-disconnect
2- کانکت
3- replication
4- disconnect

dell816
جمعه 28 دی 1386, 14:26 عصر
سلام دوست عزیز و با تشکر فراوان از شما:

ببینید من میخواهم ساعت 10 شب بطور اتوماتیک عمل replication انجام شده و بعد خط قطع شود.

میشه برام تمام step های job را (advanced tab هم در نظر گرفته شود) دقیقا بنویسید.
ممنون میشم.
(در ضمن من استپ های زیر را اجرا میکنم ولی بمحض کانکت شدن خط قطع میشود- لطفا شما کامل توضیح دهید)

Step Command type Command Comments
Step 1 Operating System Command (CmdExec) RASDIAL -entryname- This command starts the dial-up process.
Step 2 Transact-SQL Script (TSQL) WAITFOR DELAY '00:02:00' This step initiates a delay to ensure that the connection is stable.
Step 3 Transact-SQL Script (TSQL) EXEC sp_start_job @job_name = 'Distribution job name' This step starts the distribution job.
Step 4 Transact-SQL Script (TSQL) WAITFOR DELAY '00:20:00' This delay allows the distribution task to complete.
Step 5 Operating System Command (CmdExec) RASDIAL -entryname- / DISCONNECT This step closes the connection and disconnects.