PDA

View Full Version : ساختن فایل exe

hamid_reza29
چهارشنبه 10 تیر 1383, 17:36 عصر
دوستان سلام
می خواستم بدانم که آیا می توان برنامه accessرابه صورت یک فایل exeدر اورد یاخیر

MM_Mofidi
دوشنبه 15 تیر 1383, 07:05 صبح
hamid_reza29 برای چه منظوری قصد این کار را دارید.تا آنجا که من میدانم(اطلاعات مختصر)نمیشود. ولی برای بعضی مشکلات راهکار مشابه دارد

ali_bagheri34
چهارشنبه 18 شهریور 1383, 09:10 صبح
فایل Access یا همان Mdb را نمی توان به صورت exe در آورد

اما می توان آن را بصورت mde تبدیل کرد

حمید رضا زارعی
یک شنبه 29 شهریور 1383, 12:48 عصر
برای تبدیل فایل mdb به exe ظاهرا یه برنامه پولی به نام access executer وجود داره

شفیعی
دوشنبه 20 مهر 1383, 15:26 عصر
سلام
ایا می توان فایل MDE را به سورس تبدیل کرد

mohammadgij
سه شنبه 21 مهر 1383, 12:08 عصر
همانطور که دوستان گفتند فایل Mdb Or Adp را نمی توان به Exe تبدیل کرد اما میتوان آنرا به Mde Or Ade تبدیل کرد و با نصب Access RunTime نیازی به نصب کولکشن آفیس برای اجرای اون نیست.
تا جایی هم که من کار کردم برنامه ای برای تبدیل Mde به Mdb ندیدم.اما اگه بگردی حتما برنامه ای وجود داره.خلاصه اگه پیدا کردی به ما هم خبر بده

hmm
چهارشنبه 22 مهر 1383, 10:11 صبح
دوستان اکسس یک زبان برنامه نویسی نیست که از آن بتوان فایل اجرایی مستقل ساخت
اگه هم بعضی برنامه ها ادعا میکنند که میتوانند فایل اجرایی بسازند به این ترتیبه که یک فایل اجرایی درست میکنند که قسمت ایتدای آن راه انداز مربوط به اکسسه و قسمت بعدی این فایل خود mde یا mdb هستش یعنی در واقع با این کلک آمدن دو فایل (یکی برنامه اکسس و دیگری برنامه خودتان) را به یک فایل تبدیل کردند
اگه همچین برنامه ای هم باشه (که من ندیدم) حجم برنامه اجرایی بصورت وحشتناک زیاده
برای تهیه فایل اجرایی و کلا برنامه (سیستم) باید از زبان برنامه نویسی استفاده بشه
به نظر من سرمایه گذاری روی محیط های اینچنینی فقط برای کسانی که از کامپیوتر استفاده شخصی و اداری میکنند مفیده نه برای یک برنامه نویس یا توسعه دهنده سیستم

reza1357
پنج شنبه 23 مهر 1383, 22:09 عصر
افرین خوشم امد :تشویق: :تشویق: :تشویق:

Nightbat
پنج شنبه 23 مهر 1383, 23:14 عصر
Access حتی خصوصیات یک Database را نداره . همینطور که دوستمون گفت فقط به درد مقاصد خانگی می خوره :sunglass:

MiRHaDi
جمعه 08 آبان 1383, 00:40 صبح
سلام
اتفاقا میشه از Access ما فایل exe بسازیم
ولی نه از Mdb ! مگه از DBF میشه ساخت ؟
اکسس میشه توش برنامه نویسی کرد و فورم و .. ساخت ! اونا رومیشه exe کرد
بای

saman_itc
چهارشنبه 27 شهریور 1387, 00:09 صبح
همانطور که دوستان گفتند فایل Mdb Or Adp را نمی توان به Exe تبدیل کرد اما میتوان آنرا به Mde Or Ade تبدیل کرد و با نصب Access RunTime نیازی به نصب کولکشن آفیس برای اجرای اون نیست.
تا جایی هم که من کار کردم برنامه ای برای تبدیل Mde به Mdb ندیدم.اما اگه بگردی حتما برنامه ای وجود داره.خلاصه اگه پیدا کردی به ما هم خبر بده
تو سایت با این سطح میشه این برنامه وجود نداششته باشه!!!!!!!!!!!!:گریه:
خیلی لازمش دارم

saman_itc
چهارشنبه 27 شهریور 1387, 01:02 صبح
پیدا کردم .اینم لینکش (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=122977)