PDA

View Full Version : از کدام تکنولوژی جاوا استفاده می کنید ؟

saeed_Z_F
یک شنبه 23 دی 1386, 13:59 عصر
سلام

طبق دسته بندی که در سایت شرکت Sun وجود داره تکنولوژی جاوا شامل قسمت های زیر می شود :
Java SE
Java EE
Java ME
JavaFX
Web Services

در این نظر سنجی می توانید قسمت هایی که باهاش سرو کار دارید رو انتخاب کنید .

Bahmany
دوشنبه 24 دی 1386, 06:51 صبح
بنده بیشتر از Java SE استفاده می کنم
درسته سرعتش یک مقدار پائینه یا بنده توانایی نوشتن برنامه هایی با سرعت یکسان با بقیه App های دیگه ندارم ولی به کاراییش می ارزه بنظر بنده همین که بتونید برنامه غیر وابسته به سیستم عامل بنویسید خودش کلی ارزش داره.

saeed_Z_F
دوشنبه 24 دی 1386, 07:34 صبح
بنده بیشتر از Java SE استفاده می کنم
درسته سرعتش یک مقدار پائینه یا بنده توانایی نوشتن برنامه هایی با سرعت یکسان با بقیه App های دیگه ندارم ولی به کاراییش می ارزه بنظر بنده همین که بتونید برنامه غیر وابسته به سیستم عامل بنویسید خودش کلی ارزش داره.

سلام دوست عزیز مشکل از شما نیست کلا این جنس زبان ها مانند Java یا زبانهای .net که بصورت ترکیبی از زبانهای مفسری و کامپایلری می باشند سرعت زمان اجرای پایین تری نسبت به زبانهای کامپایلری مانند c++ یا Pascal یا VB دارند . از لحاظ تئوری در سالهای 94-95 ثابت شد زبانهای کامپایلری حدودا 7 برابر سریعتر از زبانهایی مانند جاوا اجرا می شوند .
البته امروزه با تکنیکهای نرم افزاری این اختلاف در عمل خیلی کمتر شده است .
من هم با نظر شما موافقم که یک مقدار سرعت پایین تر به امکاناتی که وجود داره می ارزه .

saeed_Z_F
چهارشنبه 03 بهمن 1386, 10:06 صبح
سلام
آخرین نسخه JDK که قرار بیرون بیاد اسمش JDK 6 Update N است . در این نسخه با استفاده از تکنیک های نرم افزار سرعت اجرا برنامه ها خیلی بالاتر رفته .

https://jdk6.dev.java.net/6uNea.html#Download