PDA

View Full Version : merge module

az_farzaneh
سه شنبه 25 دی 1386, 16:03 عصر
سلام . من از set up خود visual studio 2005استفاده کردم اما دقیقا نمیدونم چه ماژولهایی را برای crystal report که با خودintegrate vs2005 شده استفاده کنم . من از این ماژولها استفاده کردم :CrystalReports11_5_maps.msm ,CrystalReports11_5_NET.msm,CrystalReports11_5_NET _2005.msm. ست آپ با موفقیت نصب میشه اما زمان اجرای فرمهای گزارشم با این exception روبرو میشم .
آیا ماژولهایی که add کردم درست هستند ؟چه ماژولهای دیگه را باید اضافه کنم ؟

sinpin
چهارشنبه 26 دی 1386, 08:07 صبح
سلام . من از set up خود visual studio 2005استفاده کردم اما دقیقا نمیدونم چه ماژولهایی را برای crystal report 11استفاده کنم . من از این ماژولها استفاده کردم :CrystalReports11_5_maps.msm ,CrystalReports11_5_NET.msm,CrystalReports11_5_NET _2005.msm. ست آپ با موفقیت نصب میشه اما زمان اجرای فرمهای گزارشم با این exception روبرو میشم .
آیا ماژولهایی که add کردم درست هستند ؟چه ماژولهای دیگه را باید اضافه کنم ؟
آیا مطمئن هستید که ورژن ماژولهای انتخاب شده با کریستال ریپورتی که کار میکنید یکی است ؟

az_farzaneh
چهارشنبه 26 دی 1386, 08:41 صبح
سلام .از این لینک دانلود کردم :

http://support.businessobjects.com/communityCS/FilesAndUpdates/crxir2sp2_net_merge_modules.zip.asp

az_farzaneh
دوشنبه 01 بهمن 1386, 08:22 صبح
سلام , مشکلم حل شد , فقط یه merge module که میتونید از این لینک دانلود کنید کافی است : http://support.businessobjects.com/communityCS/FilesAndUpdates/cr_net_2005_mergemodules_mlb_x86.zip.asp

mozhdeh_d
شنبه 23 دی 1391, 19:28 عصر
سلام
من از ویژوال استودیو 2010 استفاده کردم و برای گزارش گیری از کریستال 13
حالا برای درست کردن ستاپ گزارشام اجرا نمیشه و fail میشه
کارهای زیر رو انجام دادم :
Runtime engine کریستال رو توی مسیر bootStrapper قرار دادم و لیست پیش نیازها SAP crystal report ... انتخاب کردم ( در زمان نصب برنامه runtime بدون هیچ مشکلی نصب میشه )
dll های crystal رو توی پوشه ی Aplication قرار دادم که توی کامپیوتر مقصد هم کپی شه .
اما همچنان همون ارور رو میده ! تنها چیزی که الان به ذهنم میرسه فقط مرج ماژول هاست که هرچقدر گشتم نتونستم پیدا کنم لینک سالمش برای دانلود رو
کسی میتونه کمکم کنه ؟
خیلی ی ی ی فوریه !! :گریه: