PDA

View Full Version : منشر کردن برنامه های ++C ویژوال استودیو

bsng110
چهارشنبه 26 دی 1386, 09:36 صبح
به نام خدا
سلام
یه بار به یه بنده خدایی می گن شما به این تمساحه تو شهرتون چی می گین؟ می گه ما غلط می کنم به ایشون چیزی بگیم؟ :خجالت:
حکایت من بدبخته. اون از تعهدی که ازم گرفته شد که عنوانم تکراری نباشه، این هم از تاپیک هایی که تو این سایت می بینم. اصلاً بنده جسارت می کنم تو این سایت حرفی بزنم.
آقا شرمنده ولی اگه بیرونمون نمی کنید ما دو تا ریزچی مقاله جدید در مورد ++C داریم که اگه خواستید بروید و بخوانید. در ضمن در همین پست خیلی از امکانات دیگر ++C را نیز گفته ام. (ضمناً برای ورود به این تاپیک نیازی به عضو شدن و ... هم نیست)
مباحث جدید:
1- ساخت یک فایل اجرایی که برنامه آن توسط ++C نوشته شده است و قابل حمل است و به .Net و ویژوال استودیو نیاز نداشته باشد بدون هیچ تکنیک به خصوصی. از امکانات خوده ویژوال استودیو است. حالا جسارتا در این مورد جستجو هم کردم. یا همه این موضوع را بلدن که بنده واقعاً شرمنده ام و یا شما اصلاً به این چیز ها نیازی ندارید و برنامه های دیگه ای می نویسید ولی به طور مختصر بگم که موضوع در مورد منتشر کردن یک برنامه یا Release است.
در ضمن بنده با استفاد ه از همین شیوه برنامه تبدیل NFA به DFA را نوشته ام که اگر می خواهید صحت کار کردن برنامه انتشار یافته بالا را بررسی کنید، می توانید آن را دانلود کنید:
http://www.friend.enghelper.com/Files/NFAtoDFA.exe
2- ردیابی یک برنامه با 200 ورودی(منظورم تعداد ورودی خیلی زیاده)
لینک مقاله:
http://enghelper.com/forum/viewtopic.php?p=1196#1196
(داره قلبم می ترکه. من دیگه می ترسم تو این سایت پست بذارم)
در پناه حق
یا علی

unix_svr4
چهارشنبه 26 دی 1386, 12:00 عصر
مطالب مفید و خوبی بود. دست شما درد نکنه.

موفق باشید.

ICEMAN
چهارشنبه 26 دی 1386, 14:21 عصر
منظورت رو از NFA و DFA نمی فهمم میشه یه توضیحی بدی

bsng110
پنج شنبه 27 دی 1386, 21:16 عصر
باسمه تعالی
سلام مجدد
DFA و NFA دو عدد ماشین می باشند که برای طراحی زبان ها استفاده می شوند. منظورم از زبان حتما زبان برنامه نویسی نست. مثلا شما توسط گرامر زیر می توانید تمام جملاتی که تعداد a و b هایشان یکسان است را تولید کنید:
S->SS|aSb|bSa|ab|ba
طرز اجرای گرامر فوق هم به این صورت است که در ابتدا یک متغییر S در نظر می گیرید و سپس به جای آن یکی از چهار قانون سمت راست آن را می نویسید و چنانچه از دو قانون اول استفاده کنید، مجددا می توانید این عمل را انجام دهید. در پایان نباید هیچ متغییری در رشته شما باشد. چنانچه این عمل را انجام دهید مشاهده می کنید که یک گرامر برای زبانی ساخته شده است که با حروف الفبای a و b نوشته می شود و تعداد a و b های آن نیز یکسان است. خلاصه ماشین های مذکور نیز چنین عملی انجام می دهند و با استفاده از آنها قوانین یک زبان را بیان می کنند. ماشین DFA قانون مند است ولی ماشین NFA کمتر دست و پا گیر است و راحت تر نوشته می شود اما به دلیل نا مشخص بودن حالت های مختلف آن، برای پیاده سازی کامپیوتری باید آن را قانون مند کرد که روال آن مشخص می باشد. خلاصه حقیر در این برنامه این روال را پیاده سازی کرده ام.
امیدوارم که مفید بوده باشد
در پناه حق
خداحافظ