PDA

View Full Version : قرار دارن عکس در دایره و حرکت دادن آن در فرم

alishazdeh
جمعه 28 دی 1386, 23:07 عصر
سلام.
من یه چند تا فرم دارم درست می کنم که تو یکیش به مشکل برخوردم .
می خوام یه دایره به قطر 100 پیکسل بکشم و توش یه عکس رو فراخوانی کنم (حالا اگه import هم بشه مهم نیست ) و همزمان تو صفحه به صورت + حرکتش بدم . یعنی از وسط صفحه به ترتیب بره بخوره به دیواره های صفحه و برگرده مرکز .
با ویژوال بیسیک آسونه اما با سی شارپ 2005 به مشکل برخوردم .

alishazdeh
شنبه 29 دی 1386, 01:00 صبح
یه دوست اینو بهم جواب داد :
Create a class that derives from Control. Override the OnPaint and OnPaintBackground methods. Use the graphics context to do the drawing

Mahdi.Kiani
شنبه 29 دی 1386, 09:23 صبح
سلام.
من یه چند تا فرم دارم درست می کنم که تو یکیش به مشکل برخوردم .
می خوام یه دایره به قطر 100 پیکسل بکشم و توش یه عکس رو فراخوانی کنم (حالا اگه import هم بشه مهم نیست ) و همزمان تو صفحه به صورت + حرکتش بدم . یعنی از وسط صفحه به ترتیب بره بخوره به دیواره های صفحه و برگرده مرکز .
با ویژوال بیسیک آسونه اما با سی شارپ 2005 به مشکل برخوردم .

مشکلتون کجاست؟
توی رسم شکل
توی رسم دایره؟
قرار دادن عکس درون دایره؟
حرکت دایره؟
یا جمیع مشکلات!!!
اصلا چیزیشو خودت نوشتی یا ....

alishazdeh
شنبه 29 دی 1386, 11:29 صبح
تو حرکت دادنش مشکل دارم .
.........................................|........ .................................
........................................ |.........................................
........................................ |.........................................
-------------------------------------------------------------------

میخوام تو این مسیر حرکت کنه . البته نقطه چین ها نه ! منظورم خطوطه .

mohsen_Iran
شنبه 29 دی 1386, 19:31 عصر
از
location.offset استفاده کن با استفاده از یک تایمر و البته گذاشتن چند تا if