PDA

View Full Version : اینتراوب و protect فایل Html

spicirmkh
دوشنبه 01 بهمن 1386, 13:32 عصر
سلام

آیا می شود روی فایل HTML که برای Templates است قفل یا Protect کرد که کسی دستکار نکند
با تشکر

ghabil
دوشنبه 01 بهمن 1386, 19:20 عصر
نه، ولی میتونی متن Template ها رو توی برنامت بزاری هر بار که سرور میاد بالا یک بار توی فلدر Tempalte ذخیره بکنی تا اگر تغییری هم کرده بودند برگردند سر جاشون.

Inprise
دوشنبه 01 بهمن 1386, 21:36 عصر
اگر متن HTML ات بخشی از خود DLL ات یا به عنوان یکی از ریسورس هاش باشه میتونی با Protector‌ های متداول که برنامه ها رو محافظت میکنن ازش حفاظت کنی ، مثلا Asprotect . افراد معمولی نمیتونن کدت رو دستکاری کنن و مشکلی هم برای اجراش پیش نمیاد

spicirmkh
چهارشنبه 03 بهمن 1386, 13:20 عصر
نه، ولی میتونی متن Template ها رو توی برنامت بزاری هر بار که سرور میاد بالا یک بار توی فلدر Tempalte ذخیره بکنی تا اگر تغییری هم کرده بودند برگردند سر جاشون.

آیا سرعت کار برنامه پائین نمی آید که هر کلاینت فایل Template بسازه
فایل در یک فایل memo ذخیره کنم و hteml مثل یک فایل text مقایسه کنم

spicirmkh
چهارشنبه 03 بهمن 1386, 13:55 عصر
اگر متن HTML ات بخشی از خود DLL ات یا به عنوان یکی از ریسورس هاش باشه میتونی با Protector‌ های متداول که برنامه ها رو محافظت میکنن ازش حفاظت کنی ، مثلا Asprotect . افراد معمولی نمیتونن کدت رو دستکاری کنن و مشکلی هم برای اجراش پیش نمیاد
امکانش هست بیشتر توضیح بدهید و نرم افزاز چگونه می توانم بدست آورم
من برنامه ای می خواهم که کد Html نشود دستکاری کرد

ghabil
پنج شنبه 04 بهمن 1386, 07:26 صبح
آیا سرعت کار برنامه پائین نمی آید که هر کلاینت فایل Template بسازه
فایل در یک فایل memo ذخیره کنم و hteml مثل یک فایل text مقایسه کنم

نه هربار که این کار رو نکن گفتم به ازای هربار بالا اومدن سرور مثلا توی OnCreate مربوط به ServerController یا اینکه میتونی هر چند دقیقه یکبار این کار رو بکنی.

spicirmkh
یک شنبه 07 بهمن 1386, 08:33 صبح
نه هربار که این کار رو نکن گفتم به ازای هربار بالا اومدن سرور مثلا توی OnCreate مربوط به ServerController یا اینکه میتونی هر چند دقیقه یکبار این کار رو بکنی.

شما گفتن به ازای هر بار بالا آمدن سرور

سوال اینجا است که برنامه توسط کلاینت از سرور درخواست می شود . پس به ازای هر درخواست کلاینت از سرور باید oncreat اجرا کند . پس اگر همزمان 100 کلاینت برنامه از سرور بخواهد پس 100 بار باید این فایل روی سرور ایجاد شود