PDA

View Full Version : ارتباط برنامه فاکس پرو با دلفی

nasr
یک شنبه 14 تیر 1383, 17:04 عصر
سلام
من یه برنامه حقوق و دستمزد نوشته ام که با دلفی است

یه برنامه ساعت زن هم هست که از همون شرکتی که دستگاه کارت زن را خریدیم این برنامه را هم گرفته ایم

حالا کاربر باید یه بار اطلاعات مربوط به کارت زن را پرینت بگیره تا زمان کاری و اضافه کاری و این چیزها را بدست بیاره
بعد اونها را وارد برنامه دلفی بکنه
حالا آیا یه روشی هست که این اطلاعات دستگاه را به صورت DB به ما بدهد

ممنون

najafi_1
دوشنبه 15 تیر 1383, 07:57 صبح
شما به راحتی میتونی فایلهای dbf رو تو دسک تاپ باز کنی و با فرمت پارادکس دوباره ذخیره کنی بعد با برنامه ای که می نویسی اطلاعات رو استفاده کنی

moradi_am
دوشنبه 15 تیر 1383, 10:25 صبح
نیازی به تبدیل هم نیست . فایلهای dbf فاکس پرو توسط ttable شناسایی میشوند . فقط database را برابر آدرس فولدر شاخه ای که فایل در آن قرار دارد بگذارید.

A.VAHID
پنج شنبه 18 تیر 1383, 01:35 صبح
با عرض معذرت از اینکه فضولی کردم
اگر شما جهت ارتباط با فایلهای سیستم کارت ساعت از TTable استفاده کنید ممکن است اختلالی در اجرای برنامه بوجود بیاید ولی اگر از TSQL استفاده کنید مشکلی ندارد
باید بگویم که اگر از TTable استفاده کنید پیغام میدهد که فایل توسط کس دیگر باز شده است چون نمیتواند بصورت Shar کار کند
البته یکی از دوستان من در این زمینه بیشتر کار کرده اگر مشکلتان با این روش حل نشد پیغام بگذارید حتماً در حد توانم کمکتان خواهم کرد

moradi_am
پنج شنبه 18 تیر 1383, 08:36 صبح
لازم نیست دقیقا همان فایلهای اصلی استفاذه شود.چون ماهی یک دفعه نیاز هست و میتوان از کپی فایلها استفاده نمود.

hamidrezaA
پنج شنبه 25 تیر 1383, 07:16 صبح
اگر با فرمت پارادوکس ذخیره بشه ما مشکل فونتو نداریم ؟