PDA

View Full Version : مشکل با replication

mohssen_mz
یک شنبه 07 بهمن 1386, 12:00 عصر
سلام
من واسه replicate کردن در sub وقتی srtart synch را میزنم ارور زیر نمایش داده میشه(در قسمت error detail of merg agent(

The process could not deliver the snapshot to the Subscriber.

تو replication monitor هم علامت ضربدر قرمز رنگ وجود داره .
حالا مشکل از چیه نمیدونم !
در ضمن من از sql2000 و نوع rep هم merg است (local)

mohssen_mz
دوشنبه 08 بهمن 1386, 08:17 صبح
کسی نیست به ما کمک کنه . همچنان منتظریم

AminSobati
دوشنبه 08 بهمن 1386, 08:33 صبح
دوست عزیزم،
این مشکل معمولا زمانی رخ میده که Snapshot به دلیل تنظیمات Security قابل تحویل دادن به Subscriber نیست. راحت ترین روش اینه که فولدر Snapshot رو دستی به Subscriber کپی کنید و در موقع ساخت Subscription به اون محل جدید آدرس بدین

mohssen_mz
دوشنبه 08 بهمن 1386, 11:05 صبح
سلام مشکل ظاهرا" حل شده ولی
1-رکورد ها merg نمیشه و هیچ رکوردی منتقل نمیشه .
2-پیقام last action برابر است You must rerun snapshot because current snapshot files are obsolete.
3- بعضی از جداول sub رکورد هاش پاک میشه و تعدادش برابر 0 میشه.
4- این تنظیمات security که میگید چیه ؟
با تشکر

AminSobati
دوشنبه 08 بهمن 1386, 14:18 عصر
Snapshot رو مجددا بسازین و منتقل کنین احتمالا پیغام obsolete رو نخواهید گرفت. تنظیمات Security برمیگرده به Service Accountها و Share بودن یا نبودن Snapshot Folder و سطوح دسترسی روی اون. در مورد پاک شدن رکوردها نظری ندارم، باید تنظیمات شما رو دقیقا بدونم (و همچنین خود دیتابیس رو ببینم)

mohssen_mz
دوشنبه 15 بهمن 1386, 12:00 عصر
دوست عزیزم،
این مشکل معمولا زمانی رخ میده که Snapshot به دلیل تنظیمات Security قابل تحویل دادن به Subscriber نیست. راحت ترین روش اینه که فولدر Snapshot رو دستی به Subscriber کپی کنید و در موقع ساخت Subscription به اون محل جدید آدرس بدین

اقا کمک کنید من دیگه عقلم کار نمیکنه :عصبانی++:
من 5 تا دیتابیس دارم که یکیش mian است و بقیه شهرستان ها هستند که باید اطلاعات یکدیگر را merg کنن و اطلاعات ادغام شود(روی همه دیتابیس ها)
تنظیمات مربوط به Rep کاملا" درسته و چندین بار امتحان کردم . تنها مشکلی که وجود داره اینه که snapshot folder نمید.نم چی چیزی باید قرار بدم.
اصلا" یکی بیاد یگه داخل تنظیمات publisher چه تنظیماتی مهم و ست کردنش چطور است.