PDA

View Full Version : چطوری میتونم دیتای یک دیتا بیس 12 گیگا بایتی رو خالی کنم؟

ho3einn
سه شنبه 09 بهمن 1386, 17:20 عصر
با سلام

آیا امکان اینکار هست که relation های دیتا بیس رو هم از دست ندم

ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه

mahdi_farhani
سه شنبه 09 بهمن 1386, 17:40 عصر
اگر Relation ها Cascade باشه پدر رو که حذف کنی کلیه فرزندانش حذف میشه ، ولی اگر Cascade نباشه مجبوری اول فرزندان و حذف کنی بعد ، والد

SYNDROME
سه شنبه 09 بهمن 1386, 18:44 عصر
آیا امکان اینکار هست که relation های دیتا بیس رو هم از دست ندم

کمی سوالتان مبهم است.آیا می خواهید اطلاعات را کاملا پاک کنید .
موفق باشید

حمیدرضاصادقیان
سه شنبه 09 بهمن 1386, 19:55 عصر
دوست عزیز وقتی شما دیتای یک دیتابیس رو خالی میکنید با ساختار جداول که کاری ندارید.شما با اطلاعات سرو کار دارید.پس مطمئنا صدمه ای به ساختار شما نخواهد رسید.مگر اینکه از طریق کد نویسی یا به طور دستی در قسمت Design table بری و این relation ها رو حذف کنی.
موفق باشی.

fakhriamir
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 09:07 صبح
truncate table
یک جدول با هر چی رکود می خواهد داشته باشه رو در 1 ثانیه حذف می کنه و شماره های خودکارش رو هم حذف می کنه
البته ریلیشن ها اگه دیتای پدر یا پسر بخواد حذف بشه گیر الکی خیلی می ده

ho3einn
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 14:46 عصر
با سلام به همه دوستان عزیزی که پاسخ داداند

شاید من سوالم رو بد نوشتم ولی من دیتا بیس رو میخوام خالی داشته باشم وبعد در جداولی که مورد نیازم هست از دیتا بیس اصلی دیتا بریزم و بتونم روش کار کنم برای همین ارتباط جداول هم بایستی وجود داشته باشد

reza_rad
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 14:56 عصر
من دیتا بیس رو میخوام خالی داشته باشم وبعد در جداولی که مورد نیازم هست از دیتا بیس اصلی دیتا بریزم و بتونم روش کار کنم برای همین ارتباط جداول هم بایستی وجود داشته باشد
یک اسکریپت از دیتابیس تون تولید کنید. و هنگام تولید اسکریت option مربوط به relation ها رو هم تیک بزنید.
حالا یک دیتابیس جدید با این اسکریپت بسازید.
این دیتابیس جدید شما خالی از دیتا و دقیقا با همان ساختار دیتابیس اصلی خواهد بود.
برای تهیه اسکریپت از دیتابیس تون اگه sql server 2000 کار می کنید:
enterprise manger را باز کنید . روی دیتابیس راست کلیک کنید. all tasks رو انتخاب کنید. Generate sql scrpits رو بزنید.
و ...