PDA

View Full Version : کنترل رایت سی دی

مجتبی جوادی
سه شنبه 09 بهمن 1386, 23:49 عصر
دوستان سلام
آیا می شود هنگامیکه یک سی را از روی یک سی دی دیگر رایت می کنیم ، بتوانیم یک مقدار را تغیر دهیم؟ مثلا در برنامه سی دی اصلی a=1 است و وقتی می خوهیم سی دی اصلی را روی یک سی دی دیگر رایت کنیم a بطور اتوماتیک صفر شود یعنی در سی دی رایت شده داشته باشیم : a=0
با تشکر

Mahmood_M
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 02:41 صبح
منظورتون از a چیه ؟ ، اگه منظورتون اینه که یک فایل رو تغییر بدید ، میتونید ابتدا فایل رو در سیستم کپی کرده و تغییراتش رو انجام داده و بعد توی سی دی رایتش کنید ...

چطوری رایتش میکنید ، از کامپوننت استفاده میکنید یا کار دیگه ای میکنید ؟

...

dkhatibi
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 07:53 صبح
شدنش می شه. اما رایت رو باید با برنامه ی خودتون انجام بدید و از پوشه ی Temp استفاده کرده فایلها را به طور موقت با تغییزات دلخواه به اونجا انتقال داده و بعد از اونجا رایت کنید.

مجتبی جوادی
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 22:46 عصر
دوستان ممنون از لطفتان
a یک متغییر در برنامه است . من می خواهم بدون اینکه اطلاعات روی هارد کپی شود بتون آن سی دی به سی دی رایت کرد با این تفاوت که در سی دی رایت شده مقدار a یک مقدار دیگری باشد . در اصل می خواهم برنامه من هوشمند باشد و وقتی احساس کند که اطلاعات روی سی دی به روی هارد دیسک یا سی دی دیگری منتقل می شود اتوماتیک مقدار a را تغییر دهد . البته این مقدار a می تواند در جای دیگر روی هارد دیسک بطور مخفی در فایلی قرار داشته باشد .
با تشکر

manvaputra
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 23:18 عصر
در واقع این دوستمون می خواد یه قفل برای نرم افزاراش درستکنه که بتونه جلوی رایت اونا رو بگیره که البته با برنامه های استاندارد رایت کردم مثل NERO بعید می دونم شما قادر به انجام همچین کاری باشید.